Tuğba Sunguroğlu

0

Tuğba Sunguroğlu hakkında merak edilen sorulara cevaplar. Kaç yaşında? aslen nereli? kimdir? hangi projelerde yer aldı? Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1999 yılının Mayıs ayında Eskişehir’de dünyaya gelen güzel oyuncu 2004 senesinde ailesi ile birlikte Fransa Paris’e taşınmıştır. Kesin bir bilgi olmasa da aslen Tokat’lı olduğu belirtilmektedir. Boğa burcudur, maalesef boy ve kilo bilgilerine ulaşılamamıştır.

Üniversite eğitimi döneminde oyunculuk hayallerinin de peşinden koşmuş Deniz Gamze Ergüven imzalı Mustang adlı sinema filminde Selma karakterini canlandırmıştır. Rol aldığı Mustang sinema filmi, Cannes Film Festivali ve Toronto Uluslararası Film Festivali’nin seçkilerine dahil edilmiş, aynı zamanda Fransa’nın 88. Akademi Ödüllerinin En İyi Yabancı Film Kategorisi için resmi aday gösterilmiştir.

Son dönemlerde moda dünyasının da dikkatini çekmeyi başaran Tuğba Sunguroğlu kendi stilini, şehirli, sade ve rahat olarak tanımlamaktadır. Gotik ruhlu tasarımlara mesafeli olduğunu onun dışında keskin bir çizgisi olmadığını, yaşının da henüz çok genç olması sebebi ile olabildiğince değişik tarzlar denediğini belirtmiştir. İlham aldığı stil ikonları ise farklı jenerasyonların iki önemli ismi Kendall Jenner ve Kate Moss’tur. Gelecek yıllarda kariyerini oyunculuk üzerine devam ettirmek istediğini belirten başarılı isim yaşantısını günümüzde Fransa Paris’te sürdürmektedir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz