Tuğba Altıntop

Tuğba Altıntop 1996 senesinde katıldığı Miss Turkey yarışmasını kazanmış ve adından söz ettirmeyi başarmıştır. Oyuncu, sunucu, şarkıcı ve söz yazarı olarak medyada yer alan Altıntop Türkiye güzeli seçildiği sene ünlü sanatçı Rafet El Roman ile evlenmiştir. Bu evliliğinden Su ve Şevval isimlerinde iki kızı vardır. Evliliği 2003 yılında son bulmuştur.

1976 yılında dünyaya gelen Tuğba Altıntop Adana doğumludur. Baba tarafından da aslen Adana’lıdır. Lise eğitiminin ardından Grafikerlik üzerine eğitimini tamamlamıştır. Yay burcudur.

Bugüne kadar Bizim Karakol, Fırtına Hayatlar ve Zampara Seyfettin isimli dizilerde rol alan güzel isim ayrıca Yana Yakıla isimli single çalışmasının yanı sıra, 2007 yılında Sana Söylüyorum ve 2016 yılında La La isimli albümler ile müzik piyasasında yer almıştır.
Tuğba Altıntop1

Tuğba Altıntop2

Tuğba Altıntop3

2 Yorumlar

  1. Estetik de ne kadar değiştiriyor bir insanı ya tabi mecbur kalmış kadıncağız ama çoğu insana baktığım zaman birbirinin tıpatıp aynısı gibiler ya inşAllah ben estetik yaptırmak zorunda kalmam kimse kalmasın inşAllah

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz