Tuana Naz Tiryaki

Gerçek Adı Tuana Naz Tiryaki
Doğum Tarihi 01.01.2006 (15 yaşında)
Burç Kova
Boy 1.50
Kilo 38
Eğitim Ortaokul
Medeni Hali Bekar
Sosyal Medya
Meslek
Doğum Yeri

Tuana Naz Tiryaki Tozkoparan dizisinde Asya karakterini canlandırmaktadır. Peki kimdir? kaç yaşında? aslen nereli? Hangi dizi ve filmlerde rol aldı? Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

2006 yılında dünyaya gelen Tuana Naz Tiryaki İstanbul doğumludur. Sadri Alışık Kültür Merkezinde drama ve oyunculuk eğitimi almıştır. Daha öncede bir çok dizide oynamıştır.

Rol aldığı bazı diziler, Baba Candır, Kalp Atışı, Mehmet Bir Cihan Fatihi, Şahsiyet ve Tozkoporan. Ayrıca 2017 yılında İki isimli sinema filminde rol almıştır.

Baba tarafından aslen Giresun Alucra İlçesi nüfusuna bağlıdır. Yaşantısını ailesi ile birlikte İstanbul’da sürdürmektedir. Gelecek yıllarda bir çok başarılı projede rol alacağı ve geleceğin en iyi oyuncuları arasında yer alacağına kesin gözü ile bakılan isimlerdendir.

22 Yorumlar

  1. Tuana bence çok güzel ve çok yeteneklisin. Hayallerinin gerçekleşmesini dilerim.. Bu yorumu okuduysan seni çok sevdiğimi bilmeni isterim..??♥

  2. Merhaba. Ben Azerbaycanlı Sadiq Nesirov. Ben sizin en büyük hayranlarınızdan biriyim. Sizi tanıyorum. Ben sizinle arkadaş olmak istiyorum.

  3. Ben Azerbeycanlıyım Tozkoparan dizisin hep izlüyorum ve çok seviyorumm tozkoparandakı çoçuqların hayranıyım. Umarım Azerbeycanı taniyorsunuz qardeş ülke ?????❤️??

  4. Merhaba ben Azerbeycanlıyım Tozkoparan dizisin hep izlüyorum ve çok seviyorumm tozkoparandakı çoçuqların hayranıyım Azerbeycanı tanıyormusuz umarım taniyorsunuz qardeş ülke ??❤️?? iki devlet bir milletiz kardeş ülke

  5. Merhaba Nasılsın? İyimisin? Ben Azerbaycanlı Sadiq Nesirov. Sizi tanıyorum. Sizin en büyük hayranlarınızdan biriyim. Arkadaş olabilirmiyiz?

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz