Testo Taylan

Testo Taylan Beypazarı Doğal Maden Suyu Reklam çalışmasının yeni yüzü olarak anlaştığı isimdir. Youtube dünyasının yakından tanıdığı ünlü isim hakkında merak edilenler. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Testo Taylan Kimdir? Nereli?

Sosyal medya dünyasının yakından tanıdığı Testo Taylan 1999 yılında dünyaya gelmiştir. Aslen İzmir’li olduğu ve İzmir’de doğduğu belirtiliyor. Demiretutunanlar youtube video kanalında yaptığı birbirinden eğlenceli videolarının yanı sıra mizah ve spor, vücut geliştirme videoları büyük bir ilgi görmektedir.

Ünlü youtuber en son Beypazarı Doğal Maden Suyu firmasının reklam yüzü olarak dikkatleri üzerine çekmiştir. Sloganı ise “Bunu İçen Demir Büker.” olmuştur. Spor ve fitness ile ilgilenmekte, ürettiği içerikler özellikle spor ile ilgilenen takipçilerin büyük ilgisini çekmektedir.

Gerçek ismi Taylan’dır, ancak Testo ismi ve soyadı ile ilgili bir bilgi bulunmamaktadır. İzmir Fen Lisesi’nden mezun olmuştur. Ardından Ankara ODTÜ’de Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nde eğitim hayatını sürdürmüştür.

Eğlenceli kişiliği ile kısa sürede binlerce abone sayısına ulaşmıştır. @demiretutunanlar youtube video kanalında günümüz itibariyle 156 B civarında abonesi bulunmaktadır.
Testo Taylan6

Testo Taylan Boyu, Kaç Yaşında?

Testo Taylan 1.90 cm boyunda ve 2022 yılı itibariyle 23 yaşındadır. Kilosu ise 114. Youtube içerik üreticisi olarak ilk zamanlar mizah videoları çekmiş ve paylaşmıştır. Daha sonra, kanalında genellikle antrenman videoları ve günlük vlog videoları da koymaya başlamıştır.

Spor kariyerine powerlifter olarak atmış bir çok yarışmaya katılmıştır. Kanalında ise genellikle bilgi vermekten daha çok eğlence içerikli videolar paylaşmaktadır.

Kendisine ait resmi web sitesi https://www.testotaylan.com ‘da da belirtildiği üzere takipçilerine sunduğu sistemle uzaktan ve birebir eğitimler vermeye başlamıştır.

Resmi instagram hesabı @testotaylan ‘ın takipçi sayısı günümüz itibariyle 77bin civarındadır. Youtube video kanalı açıklamasında “Canım ne istiyorsa onu yapıyorum, hiçbir şeyim” notu yazmaktadır.


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz