Simge Mercan

Simge Mercan son dönemde rol aldığı diziler ile dikkat çekmiştir. Hakkında merak edilenler, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Simge Mercan Kimdir?

Simge Mercan oyuncu, manken/model, fenomen. Son dönemde kariyerine özellikle oyuncu olarak devam eden güzel isim sosyal medya dünyasınında çok yakından tanıdığı bir isimdir. Resmi sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı paylaşımlar ile dikkat çeken ünlü isim, ciddi bir hayran kitlesine sahiptir.

Oyunculuğun yanı sıra, mankenlik yapan sosyal medya fenomeni günümüze kadar Lacoste, National Geographic ve Risko Disco gibi kurumsal bir çok marka ile çalışmıştır. Moda tutkusu ve kombin seçimleri ile sosyal medyada yoğun ilgi gören güzel isim, kızıl saçları, güzelliği ve sempatik tavırları ile hayranları tarafından büyük beğeni ile takip ediliyor.
Simge Mercan4 jpg
En çok merak edilen aslen nereli, boyu, kilosu, kaç yaşında? doğum tarihi gibi bilgilerine henüz ulaşılamamıştır.

Bugüne kadar Benim Hayatım ve Yalı Çapkını adlı diziler de rol almıştır. Yalı Çapkını adlı dizide Mine karakteri için kamera karşısına geçmiştir. Yalı Çapkını dizi oyuncuları Gözde Kansu, Çetin Tekindor, Gülçin Şantırcıoğlu, Buçe Buse Kahraman, Diren Polatoğulları, Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu gibi isimlerden oluşmuştur.

Resmi instagram hesabı @simgemercan ‘dır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz