Sibel Kasapoğlu

Sibel Kasapoğlu kimdir? Bez Bebek dizisinde Özge olarak tanınmıştır. Hakkında ise merak edilen bir çok soru merak konusudur.

İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümü’nde eğitim hayatını sürdürmektedir.

Bez Bebek dizisinde canlandırdığı Özge karakteri ile tanınmıştır.

Sibel Kasapoğlu oynadığı diziler;

Ayrıca bugüne kadar Zeynep, Rodi, Ulak, Şüphenin Gölgesi, Hatırla Sevgili, Benden Sana Baba Olmaz, Elveda Rumeli, Asi, Geniş Zamanlar, Parmaklıklar Ardında ve Yaban Gülü gibi dizi ve sinema filmlerinde rol almıştır. Uzun yıllardır ekranlardan uzak olarak eğitimine odaklanan genç oyuncu, en son 2008 yılnıda Yaban Gülü isimli dizide Küçük Laçin karakterini canlandırmıştır.

1998 yılında İstanbul‘da dünyaya gelen güzel oyuncu Sibel Kasapoğlu’nun baba tarafından aslen nereli olduğu bilgilerine ulaşılamamıştır. Ayrıca boyu ve kilosu bilgileri de araştırılmaktadır. Resmi sosyal medya hesapları olan Facebook ve İnstagram, tablo bölümümüzde yer almaktadır. Tıklayarak oyuncunun resmi hesaplarını takip edebilirsiniz.


1 Yorum

  1. Merhaba ben Sibel Kasapoğlu. Daha önceden Bez Bebek, Asi, Cesur ve Güzel dizilerinde oynamış bulunuyorum. Boyum 170 cm ve kilom 60’dır 1 buçuk ayda 5 kilo verdim. Anne tarafında İstanbul’da doğdum. Baba tarafında Ankaralıyım.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz