Serkan Sağdıç

Serkan Sağdıç Melek Mosso ile nişanlanmıştır. Hakkında ise bir çok sorunun cevabı merak konusudur. Kısaca kariyeri, çalışmaları, hayatı ve biyografi bilgileri.

Serkan Sağdıç Kimdir?

Serkan Sağdıç manken&model, sinema, film ve dizi oyuncusu. Başarılı isim 2014 senesinde Şahan Gökbakar’ın başrolünü üstlendiği Recep İvedik 4 sinema filminde rol almıştır. Oyunculuk kariyerinin yanı sıra model olarakta bir çok başarılı çalışmanın içinde yer almıştır.

Serkan Sağdıç Kaç Yaşında?

Serkan Sağdıç 31 yaşındadır. Doğum tarihi 10 Mart 1992, burcu ise balık’tır.

Son dönemde ünlü şarkıcı Melek Mosso ile nişanlanmış, evlilik hazırlığı yaptıkları açıklanmıştır. Sosyal medya hesapları üzerinden de sık sık mutlu birlikteliklerini resimlerle sevenleri için paylaşmaktadır.

Ne iş yapıyor? sorusuda merak konusu olan yakışıklı isim, oyuncu ve model olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Başarılı isim ayrıca sevgilisi Melek Mosso’nun seslendirdiği Kirpiklerin isimli şarkının klip çalışmasında yer almıştır. Klipte iki sevgiliyi canlandırmış, daha sonra klip sonrası bu gerçek aşka dönüşmüştür.

2023 yılında çift, aile arasında düzenlenen törenle nişanlanmıştır. Melek Mosso nişanda beyaz uzun bir elbise tercih etmiş, Sağdıç ise siyah takım elbise giymiştir. Ünlü çift, nişanın ardından da kına gecesi yapmıştır.

Serkan Sağdıç Nereli?

Serkan Sağdıç aslen Mersin’lidir.

Uzun boyu, düzgün fiziği ve yakışıklılığı ile dikkatleri üzerine çeken başarılı ismin resmi instagram hesabı @srknsgdc ‘dir.
serkan sagdic6 jpg

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz