Sergen Sesli

Sergen Sesli müzik dünyasının sevilen isimlerindendir. Hayranları tarafından hakkında merak edilen tüm detaylar! Kısaca müzik kariyeri, biyografi ve hayatı.

Sergen Sesli Kimdir?

Sergen Sesli müzisyen, şarkıcı, besteci. Müzik kariyerine Adana’da sokak’ta müzik yaparak başlamıştır. 2014 senesinde, Kanal D ekranlarında yayınlanan Xfactor Star Işığı isimli yarışmaya katılmış ancak ilk turda elenmiştir.

2017 yılında ise O ses Türkiyeye yarışmasında katılmıştır. Yarışma da Murat Boz ve Hadise dönmüş, başarılı isim tercihini Hadise’den yana kullanmıştır. İkinci turda ise Yıldız Tilbe’nin takımına geçmiştir. Çapraz düelloda ise 48 – 52 fark oyla elenmiştir.

Müzik kariyerine hiç ara vermeden devam eden başarılı sanatçı, 2018 yılında Yaralı Gönül isimli single çalışmasını müzik severler ile buluşturmuştur. 2022 yılında ise Deli Deli adlı şarkısını çıkartarak kariyerini ilerletmeye devam etmiştir. Turaçcı olan soy ismini “Sesli” olarak değiştiren genç sanatçı, şimdi yeni şarkılar çıkartma yolunda hızla kariyer basamaklarını tırmanmaya devam etmektedir.
sergen sesli5

Sergen Sesli Nereli?

Sergen Sesli Adana’lıdır. Aslen Adana Ceyhan’lıdır.

Sergen Sesli Kaç Yaşında?

Sergen Sesli 25 yaşındadır. Doğum tarihi 17 Kasım 1997, burcu ise akrep’tir.

Resmi instagram hesabı @sergenofficial Resmi youtube video kanalı ise @@SergenSesli ‘dir.


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz