KimNereli.net

Şebnem Tovuzlu

Şebnem Tovuzlu Kimdir?

Şebnem Esedova
Gerçek adı: Şebnem Esedova
Doğum Tarihi: 1984 (36 yaşında)
Eğitim Durumu: Lisans
Medeni Hali: Boşanmış
Doğum yeri: Azerbaycan

Şebnem Tovuzlu Kimdir? Nereli? Kısaca Biyografisi

Şebnem Tovuzlu hakkında merak edilen tüm soruların cevapları. Aslen nereli? evli mi? kaç yaşında? müzik kariyeri, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1984 yılında dünyaya gelen başarılı sanatçı Şebnem Tovuzlu (Esedova) aslen Azerbaycan doğumludur. Bir evlilik gerçekleştirmiş ancak evliliği son bulmuş, bu evliliğinden bir kızı vardır. Evlilik hayatının ardından Azerbaycan Bakü’de kalmış ve müzik dünyasına giriş yapmaya karar vermiştir.

İlk dönemlerde ailesinde babası dışında kimseden destek görmemiş olsa da müzik kariyerine devam etmeye karar vermiş ve hayallerini gerçekleştirmiştir. Annesi dahil tüm akrabaları tarafından aldığı bu karar desteklenmemiş, sadece babası destek çıkmıştır.

Şebnem Tovuzlu müzik kariyeri, şarkıları;

2018 senesinde ünlü sanatçı Ekin ile yaptığı düet kısa sürede binlerce kez izlenmiş ve tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Yine aynı sene Hastayım isimli albümünü müzik severler ile buluşturun Şebnem Tovuzlu, daha sonra “Unutmadın mı?” adlı şarkı ile tekrar müzik listelerinde yer almış ve başarılı çıkışını sürdürmüştür.

Seslendirdiği Unutmadın mı? şarkısının klibi ülkesi Azerbaycan’da kısa sürede ciddi izlenme sayılarına ve tıklama rekoruna ulaşmıştır. Fiziği, duruşu ve sesi ise Azerbaycan halkı tarafından Türkiye’den Sibel Can‘a benzetilmektedir. En son 10 Şubat 2020 tarihinde Youtube video sitesinde yayınlanan yeni klibine ait şarkısı, Səndən Uzaqlarda 1 Milyon’a yakın izlenme sayısına ulaşmıştır.

Günümüzde sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanan güzel sanatçı’nın günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 1,6milyon civarındadır.

Güzel ismin henüz merak edilen boyu ve kilosu kaç gibi soruların cevaplarına ulaşılamamıştır.


YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Şebnem Tovuzlu
Gerçek adı: Şebnem Esedova
Doğum Tarihi: 1984 (36 yaşında)
Eğitim Durumu: Lisans
Medeni Hali: Boşanmış
Doğum yeri: Azerbaycan
Popüler Kişiler Tümü
1.

Yusuf Aktaş

471.163 kez okundu

2.

Beren Saat

413.933 kez okundu

3.

Azad Yılmaz

406.117 kez okundu

4.

Ecrin Su Çoban

353.284 kez okundu

5.

Tarık Akan

305.770 kez okundu

6.

Tarkan

250.910 kez okundu

7.

Volkan Demirel

235.342 kez okundu

8.

Emre Mor

210.649 kez okundu

9.

Ersay Üner

207.013 kez okundu

10.

Serdar Ortaç

205.701 kez okundu