Ruken Demirer

Ruken Demirer magazin ve medya dünyasının tanınan simalarındandır. Hakkında merak edilen soruların cevapları. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Ruken Demirer Kimdir?

Ruken Demirer oyuncu, vj, girişimci, iş insanı. Ekranların yakından tanıdığı başarılı oyuncu Rojda Demirer ile kardeştir. Geçmiş yıllarda Kral Tv’de Vj olarak yer almış, ayrıca oyunculuk yapmıştır.

Ruken Demirer Nereli?

Ruken Demirer aslen Diyarbakır’lıdır. Kürt asıllı bir ailenin evladı olarak Ankara’da dünyaya gelmiştir.

Ruken Demirer Kaç Yaşında?

Ruken Demirer 45 yaşındadır. Doğum tarihi 16 Eylül 1978, burcu başak, doğum yeri Ankara.
Ruken Demirer5 jpg
Kürtçe Biliyormu?

Sorunun cevabı Diyarbakır’lı Raman aşiretine bağlı bir Kürt kızı olmasına karşın, tek bir kelime Kürtçe bilmediği belirtilmektedir.

TRT Ankara Çocuk Dramalarında yetişmiş, Gece Gündüz, Aşkına Eşkiya, Tuzu Kurular ve Üvey Baba adlı diziler de rol almıştır. Özellikle ekran severler tarafından, Toprak Sergen ile rol aldığı bir proje ile hatırlanmaktadır.

Ruken Demirer Boyu, Kilosu

Ruken Demirer’in boyu 1.70 cm, kilosu ise 58’dir.

Kardeşi Rojda Demirer ile birlikte bir Butik Çikolata Dükkanı açmıştır. Günümüz itibariyle boyu, kilosu, eğitimi ve sevgilisi gibi bir çok sorunun da cevabı merak edilmektedir.

Bir dönem hastalığı ile de sık sık gündeme gelen güzel isim, Tükenmişlik Sendromuna yakalandığını belirtmiştir. Ancak daha sonra sağlık sorunlarını atlattığını ve artık herhangi bir sağlık sorununun olmadığını dile getirmiştir.

Evlendi yönünde haberler de yayılmış ancak evlendiğine dair herhangi bir bilgi mevcut değildir. Resmi instagram hesabı @rukendemirer ‘dir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz