Rafet El Roman

0

25 Ağustos 1968 doğumlu Rafet El Roman’ın asıl tam ismi Rafet Yaşdut’tur. Burcu Başak’tır. Sorma Neden parçası ile büyük bir çıkış yakalamış ve ciddi bir hayran kitlesine çok kısa bir sürede ulaşmıştır.

1970’te ailesi iş için Almanya’ya gitmek zorunda kalmış Rafet El Roman ise anneannesi ile birlikte 7 yaşına kadar kalmıştır. Daha sonra ailesinin yanına gitmiştir. İlkokul birinci sınıfı köyünde okumuş Almanya Darmstadt kentinde ailesinin yanına yerleşmiş öğrenimini havalandırma ve tesisatçılık üzerine devam ettirmiştir.

Ayrıca Almanya’da şarkıcılık, oyunculuk ve haftada üç gün İtalyan Restaurantlarında garsonluk yaparak geçimini sürdürmüştür. Almanya’da katıldığı bir şarkı yarışması sonrasında bir arkadaşı ona El Romano ismini verdi. Ardından İspanyol bir halk kahramanını çağrıştırdığı için mahkeme kararı ile soyadını El Roman olarak değiştirmiştir.

1996 yılında Miss Turkey güzeli Tuğba Altıntop ile evlenmiş bu evliliğinden Su El Nur ve Şevval Nur isimlerinde iki kızı vardır. Evliliği 2003 yılında son buldu. Ayrıca 7 senelik eski kız arkadaşı Yeşim Eryıldırım’dan Edvan isminde bir oğlu vardır. 20014 yılında ise güzel oyuncu Ceren Kaplakarslan ile evlenmiş bu evliliğide son bulmuştur.

Rafet El Roman aslen Edirne Havsa’lıdır.

İlginizi Çekebilir :   Liam Neeson

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz