Özlem Leman Davran

0

Özlem Leman Davran rol aldığı başarılı projeler ile adından söz ettirmiştir. Güzel oyuncu hakkında hayranları tarafından merak edilen sorulara cevaplar. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Özlem Leman Davran Kimdir? Nereli?

1990 doğumlu güzel isim doğma büyüme aslen İstanbul’ludur. 2014 senesinde Kırmızı adlı sinema filminde Yasemin karakteri için kamera karşısına geçmiştir. Ekran severler tarafından özellikle rol aldığı Seksenler dizisinde canlandırdığı Dilara karakteri ile tanınmıştır. En son ise Star Tv ekranlarında yayınlanmış olan Kardeş Çocukları isimli dizide Seçil karakteri için kamera karşısında yer almıştır. Ayrıca Son Bahar isimli kısa filmin oyuncu kadrosunda yer aldı.

Özlem Leman Davran Boyu, Yaşı:

Başarılı oyuncunun boyu 1.81 cm, yaşı ise 2021 yılı itibariyle 31’dir. Resmi instagram hesabını @lemandavran olarak kullanmaktadır. Resmi sosyal medya hesaplarından da anlaşılacağı üzere sıkı bir Beşiktaş taraftarıdır.

2019 yılında başarılı sanatçı Serdar Ortaç ile sevgili oldukları sık sık medya dünyasına yazılıp çizildi. Ancak konu ile ilgili hiç bir net bilgiye ulaşılamamıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz