Ozan Gülaçtı

Ozan Gülaçtı 2023 yılında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Adana İl Başkanlığı görevine atanan isim olmuştur. Hakkında merak edilenler, kısaca hayatı, özgeçmiş, eğitimi, çalışmaları, biyografi ve hayatı.

Ozan Gülaçtı Kimdir?

Ozan Gülaçtı Eczacı, siyasetçi. Adana Büyükşehir Belediyesi AK Parti Grup Başkanvekili, ABB ve Yüreğir Belediye Meclis Üyesi, Türkiye BB Meclis Üyesi ve AK Parti Adana İl Başkanı. Adana Seyhan’da Gülaçtı Eczanesi bulunduğu belirtiliyor. MÜSİAD | Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği üyesidir.

Adana Büyükşehir Belediyesi AK Parti Grup Başkanvekili
ABB ve Yüreğir Belediyesi Meclis Üyesi
Türkiye Belediyeler Birliği Meclis Üyesi

Ozan Gülaçtı Nereli?

Ozan Gülaçtı aslen Adana’lıdır.

2023 yılında Mehmet AY’ın AK Parti İl Başlanlığından istifa etmesi sonrasında Adana İl Başkanlığına atanmıştır. Atandıktan sonra şu açıklamalarda bulunmuştur.

“20 yıla yakın süredir her kademesinde büyük bir onur ve gururla görev aldığım AK Parti ailemizde bugün itibariyle Cumhurbaşkanımız Sayın @RTErdogan’’ın tensipleriyle Adana İl Başkanı olarak görevlendirilmiş bulunmaktayım.” Süreçte desteklerini esirgemeyen Sayın Bakanımıza, Milletvekillerimize, Belediye Başkanlarımıza, Meclis Üyelerimize, tüm yol arkadaşlarımıza ve kıymetli teşkilatımıza sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.

Allah’ım kolaylaştır zorlaştırma, hayırlara vesile eyle. Adana için yarın değil hemen şimdi diyerek hep birlikte çalışma vakti..

Resmi instagram hesabı @ozangulacti, resmi twitter hesabı ise @ozangulacti ‘dır.
ozan gulacti1 jpg

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz