Ozan Güçlü

Ozan Güçlü 2022 yılında Atv ekranlarında yayınlanan Adı Sevgi isimli dizi için kamera karşısına geçmiştir. Genç kızların gözdesi yakışıklı oyuncu hakkında merak edilen sorulara cevapları. Oyunculuk kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

Ozan Güçlü Kimdir? Nereli?

Aslen Bursa’lı olan ve Bursa’da dünyaya gelen Ozan Güçlü 1994 doğumludur. Tiyatro kökenli bir oyuncu olan başarılı isim, Kadir Has Üniversitesi Oyunculuk ve Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur.

2019 senesinde Sahibinden Kiralık isimli tiyatro oyununda sahne almıştır. İlk dizi oyunculuk deneyimi Youtube dizisi Kaygan Zemin ile gerçekleştirmiş, televizyon ekranlarında ise ilk dizi oyunculuk deneyimini Tövbeler Olsun adlı dizi ile gerçekleştirmiştir. İlk rol aldığı internet dizisi ise Öğrenci Evi adlı dizi olmuştur.

Oyunculuk çalışmalarını Asiye Kocaman Ajans bünyesinde sürdürmektedir. Sinema ve dizi oyunculuğunun yanı sıra Khas Tiyatro bünyesinde aktif olarak tiyatro oyunlarında sahne aldığı belirtiliyor.

Ozan Güçlü Boyu, Kaç Yaşında?

Ozan Güçlü 28 yaşında ve 1.78 cm boyundadır. Kilosu ise 70. Resmi instagram hesabını @ozanguclu kullanıcı ismi ile kullanmakta, günümüz itibariyle 5bin civarında takipçisi bulunmaktadır. Hayranları tarafından sevgilisi varmı? sevgilisi kim? soruları araştırılsa da magazin dünyasında henüz bu konu hakkında hiç bir bilgi bulunmamaktadır.

Oynadığı Sinema ve Diziler:

En son Atv ekranlarında yayınlanan Adı Sevgi adlı dizi de rol almıştır. Dizide ayrıca Ece Koroğlu, Yunus Emre Yıldırımer, Hande Kaptan, Gizem Güneş, Asya Kasap ve Sıla Korkmaz gibi isimler de rol almıştır. Dizinin yönetmenliğini Sadullah Celen, senaristliğini ise Filiz Alpgezmen üstlenmiştir.

Ağırlıklı olarak dizilerde rol almaktadır. İşte başarılı oyuncunun bugüne kadar rol aldığı sinema ve diziler.

Fandom (Neco / Necmi Kara – 2021)
Öğrenci Evi (Metin Dinç – 2021)
Baraj (Demir – 2021)
Tövbeler Olsun (Can – 2020)
Kaygan Zemin
Hilal, Feza ve Diğer Gezegenler (Feza – Sinema Filmi – 2019)

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz