Öyküsu Özyürek

Öyküsu Özyürek Show Tv ekranlarında yayınlanan Yalancı isimli dizi için kamera karşısına geçmiştir. Güzel oyuncu hakkında ise bir çok sorunun cevabı araştırılıyor. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Öyküsu Özyürek Kimdir? Nereli?

1999 yılının Haziran ayında dünyaya gelen genç oyuncu doğma büyüme aslen İstanbul’ludur. Çok küçük yaşlardan bu yana oyunculuk kariyerine odaklanmış eğitimini de bu yönde devam ettirmiştir.

5 yaşından 17 yaşına kadar Ekol Drama Sanat evi, 17-18 yaşlar arasında Sanne 3 Ümit Çırak, 18 yaşında Kadir Has Üniversitesi Tiyatro bölümüne birincilikle girmiş ve mezun olmuştur.

Kadir Has Üniversitesi’nde Tiyatro oyunculuk üzerine eğitim hayatını tamamlayan Özyürek, ilk olarak tiyatro oyunlarında sahne alarak oyunculuk dünyasına giriş yapmıştır. Ayrıca 2018 senesinde Ekin Yazın Dostları Tiyatro Ödülleri’nde Genç Yetenek Ödülüne layık görülen isim olmuştur.

2017 senesinde ilk dizi oyunculuk deneyimini Seni Kimler Aldı isimli dizi ile gerçekleştirmiştir. Ayrıca Blind adlı kısa film’de Alice karakterine hayat vermiştir. Rol aldığı Yalancı isimli dizi de ayrıca Burçin Terzioğlu, Salih Bademci, Hazal Türesan, Cemal Toktaş ve Şahin Irmak gibi isimler de rol almıştır.

Öyküsu Özyürek Oynadığı Diziler:

Yalancı – Lorin
Seni Kimler Aldı
Blind (Kısa Film – Alice)

Resmi instagram hesabını @oykusuozyurek kullanıcı ismi ile kullanmaktadır. Maalesef henüz boyu, kilosu ve sevgilisi gibi diğer merak edilen bilgilerine ulaşılamamıştır.

1 Yorum

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz