Oktay Şenol

Oktay Şenol Exxen platformunda yayınlanan Stand Up Evreni Komedyenleri isimli programda yer alan isimlerdendir. Hakkında ise kısa süre içinde bir çok sorunun cevabı araştırılıyor. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Oktay Şenol Kimdir? Nereli?

1992 doğumlu başarılı isim aslen Antalya’lıdır. 2016 senesinde Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun olmuştur. Özellikle sosyal medya düyasında yapmış olduğu komedi gösterileri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Yaşantısını günümüzde İstanbul’da sürdürmektedir. daha önce Antalya’da tek kişilik stand-up gösterileri yapmaya başlamıştır. Çocukluk yıllarından bu yana hayal ettiği komedyenlik, stand up gösterilerini hayata geçirmeyi başarmıştır. Ancak son yıllarda pandemi sebebi ile bir çok sektörde olduğu gibi stand up gösterilerinde de sorun olmuştur. Oktay Şenol ardından çareyi sokak müzisyeni oluyor sa, sokak komedyeni de olur diye bulmuş ve kentin bir çok noktasında stand up gösterileri yapmıştır.

En son 2021 senesinde Acun Ilıcalı‘nın Exxen platformunda Stand Up Evreni Komedyenleri arasına dahil olduğu açıklanmıştır. Ayrıca youtube video kanalında yayınlanan Sokak Stand-Upı Karavanla Turnede videolarını takipçileri ile buluşturmaktadır.

Sosyal Medya Hesapları:

İnstagram hesabı: @oktaysenoll
Twitter hesabı: @Oktaysenoll
Youtube video kanalı: Youtube


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz