Natali Sokolevskaya

Natali Sokolevskaya Show Tv ekranlarında yayınlanan Aziz isimli dizi için kamera karşısına geçmiştir. Güzel oyuncu hakkında hayranları tarafından merak edilen sorulara cevaplar. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Natali Sokolevskaya Kimdir?

Oyuncu ve model olarak kariyerini sürdüren ünlü isim Natali Sokolevskaya 1993 yılında dünyaya gelmiştir. 2015 senesinde Türkiye’de Sadri Alışık Sanat Merkezi bünyesinde oyunculuk dersleri almıştır. 1 yıl sonra ise Azerbaycan’da oyunculuk kariyerine adım atmıştır.

2015 senesinde Miss Azerbaycan Güzellik Yarışmasında 1. olmuş bir isimdir. Oyunculuğun yanı sıra modellik kariyeride bulunmaktadır.

Natali Sokolevskaya Boyu, Kaç Yaşında?

Natali Sokolevskaya 30 yaşında ve 1.70 cm boyundadır. Resmi instagram hesabı kullanıcı ismi @natalisokolevskaya ‘nın günümüz itibariyle 88,9bin civarında takipçisi bulunuyor. Resmi instagram hesabında aktif olarak takipçileri için paylaşımlarını sürdürüyor. Ayrıca resmi twitter hesabı kullancı ismi ise @nsokolevskaya ‘dır.
Natali Sokolevskaya6
Oyunculuk Kariyeri:

Türkiye’deki oyunculuk kariyeri ilk kez bir GSM reklamında yer alması ile başlamıştır. İlk dizi oyunculuk deneyimini ise Türkiye’de Jet Sosyete dizisinde konuk oyuncu olarak gerçekleştirmiştir.

2022 yılında Show Tv ekranlarında yayınlanan Aziz isimli dizide Elena karakteri için kamera karşısına geçmiş ve hem oyunculuğu, hem de güzelliği ile ekran severlerden tam not almıştır. Dizide Murat Yıldırım, Damla Sönmez, Simay Barlas, Ahmet Mümtaz Taylan, Fırat Tanış, Güven Akpınar, Eren Hacısalihoğlu, Suzan Kardeş, Meral Çetinkaya, Ayten Soykök, Elif Sönmez, Cenan Çamyurdu, Baran Akbulut, Füsun Demirel gibi isimler de rol almıştır.

Daha önce yine Türkiye’de diziler de rol alan güzel isim Teşkilat, Jet Sosyete ve Hizmetçiler gibi projeler de adından söz ettirmeyi başarmıştır.

Türkiye’nin en güzel isimlerinden Ebru Şallı’ya benzerliği dikkatlerden kaçmayan başarılı oyuncunun göz rengi yeşil, burcu ise başaktır. Kano, su sporları ve yüzmek gibi bir çok spor dalı ile ilgilenen Natali, her daim spor yaparak formunu korumayı başarmaktadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz