Name Önal

0

Name Önal rol aldığı başarılı sinema ve dizi projeleri ile tanınmıştır. Güzel isim hakkında merak edilenler, kısaca oyunculuk kariyeri, biyografi ve hayatı.

Name Önal Kimdir?

Name Önal sinema, dizi film oyuncusu, tiyatrocu. Karadeniz Teknik Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. Ayrıca İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk bölümü’nden de 1.cilikle mezun olmuştur.

Güzel isim, Trabzon Devlet Tiyatrosu, İzmir Devlet Tiyatrosu ve İstanbul Devlet Tiyatrosunda birçok oyunda görev almıştır. Öğrenci olduğu dönemde Çağan Irmak’ın Unutursam Fısılda isimli sinema filmi ile ilk film deneyimini gerçekleştirmiştir. Sonrasında Çağan Irmak ile Bizi Hatırla filmi ile de çalışma fırsatı bulmuştur.

Name Önal Nereli?

Name Önal İstanbul doğumludur.

Name Önal Kaç Yaşında?

Name Önal 34 yaşındadır. Doğum tarihi 6 Ekim 1988, burcu ise terazi’dir.

Boyu, kilosu gibi bilgilerine henüz ulaşılamamıştır.
name onal32
Oynadığı Sinema ve Diziler:

Name Önal Maviye Sürgün adlı dizi de Lale karakterini canlandırmıştır. Dizi de Damla Sönmez, Berkan Bulut, Gökşen Ateş, Mina Koyuncular, Yaman Arslan ve Serkan Altunorak’ta rol almıştır.

Ayrıca Sadakatsiz isimli dizi de Nazan karakteri için kamera karşısına geçmiştir. Dizi de ayrıca Berkay Ateş, Alp Akar, Gözde Seda Altuner, Yeliz Kuvancı, Olcay Yusufoğlu, Taro Emir Tekin, Caner Cindoruk, Melis Sezen ve Cansu Dere gibi isimler de rol almıştır.

Diğer rol aldığı projeler ise

Unutursam Fısılda
Bizi Hatırla
7. Koğuştaki Mucize
Bizim Hikaye
Dudullu Postası
Sadakatsiz (Nalan)
Maviye Sürgün (Lale)

Günümüz itibariyle, DasDas tiyatroda Ben Varım müzikalinde sahne aldığı belirtilmektedir. Oyunculuk kariyerinin yanı sıra, çocuk oyuncu koçluğu da yapmaktadır. Serdar Erener’in yönettiği Komşunun Bonusu reklam filminde Gupse Özay ile başrolü paylaşmış günümüze kadar pek çok reklam film çalışmasında yer almıştır.

Resmi instagram hesabı @nameonal ‘dır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz