Mehmet Turan Doğan

0

Mehmet Turan Doğan Fox Tv ekranlarında yayınlanan Son Nefesime Kadar adlı dizi de Umut karakteri için kamera karşısına geçmiştir. Oynadığı diziler, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Mehmet Turan Doğan Kimdir?

2012 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Mehmet Turan eğitim hayatının yanı sıra oyuncu olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Say Sanat’ta Drama üzerine eğitim alan minik oyuncu günümüze kadar bir çok reklam filmi çalışmasında yer almıştır. Ayrıca rol aldığı başarılı sinema ve diziler ile de tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

IMC Ajans bünyesinde oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir.

2021 yılında Fox Tv ekranlarında yayınlanan Son Nefesime Kadar isimli dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuş ve dizi de Umut karakterini canlandırmıştır.

Mehmet Turan Doğan Boyu, Kaç Yaşında?

Minik oyuncu Mehmet Turan Doğan 10 yaşında ve 1.40 cm boyundadır. Göz rengi mavi, saç rengi sarı, kilosu ise 32’dir. Boy ve kilosu gelişim çağında olduğu için değişim göstermektedir.

@mehmetturandogann isimli resmi instagram hesabı ailesi tarafından yönetilmektedir. Oyuncu kimliğinin yanı sıra çocuk model olarak ta bir çok ünlü markanın reklam yüzü olmuştur.

Oynadığı Diziler:

İlk dizi oyunculuk deneyimini 2020 yılında Ferhat ile Şirin isimli dizi ile gerçekleştirmiştir. Daha sonra, Kuruluş Osman, 10 Bin Adım ve Son Nefesime Kadar isimli diziler de rol almıştır.

İlk sinema oyunculuk deneyimini ise 2018 yılında Altan Erkekli, Vildan Atasever, İhsan Berk Aydın ve Ceren Reis gibi isimlerin de rol aldığı Bir Dilek Tut isimli sinema filmi ile gerçekleştirmiştir. 2021 yılında ise 4N1K adlı sinema filminde rol almıştır.

Reklam Çalışmaları:

Seksüt Reklamı (2019)
İGA Reklamı (2021)
Petlas Reklamı (2018)
Medicana Reklamı (2021)
DeFacto Reklamı (2019-2020)
Özdilek Katalog çekimi (2021)
Sadaka Taşı Kurban Bayramı Reklamı (2019)

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz