Mehmet Elmas

Mehmet Elmas son dönemde hem müzik, hem de oyunculuk dünyasında adından söz ettirmeyi başarmıştır. Hakkında merak edilen sorulara cevaplar, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Mehmet Elmas Kimdir?

Mehmet Elmas şarkıcı, Müzisyen, rap sanatçısı ve oyuncu olarak bir çok başarılı çalışmanın altına imzasını atmıştır. Yaşantısını Adana’da sürdüren ünlü isim oyunculun yanı sıra seslendirdiği arabesk rap tarzındaki şarkılar ile ciddi bir hayran kitlesine ulaşmıştır.

Mehmet Elmas Nereli?

Mehmet Elmas aslen Şanlıurfa’lıdır. 1997 yılının Mart ayında memleketi Şanlıurfa’da doğmuş, günümüzde ise yaşantısını ailesi ile birlikte Adana’da sürdürmektedir.
Mehmet Elmas 1

Oynadığı Diziler:

Verdiği bir röportaj’da Sıfır Bir dizisine girebilmek için ajansın gece kapısına gittiğini, çünkü oyuncu olmak istediğini, hayallerinin peşinden koştuğunu belirtmiştir. Hayallerini gerçekleştiren başarılı isim sonrasında diziler de rol almış, rap şarkıları ile gönülleri fethetmeyi başarmıştır. Oynadığı bazı diziler ise:

Tombala
Sıfır Bir (Azad)
Sokağın Çocukları (Rıdvan)
Kıyma

Mehmet Elmas Evlimi?

Mehmet Elmas evli ve bir çocuk babasıdır. 14 Aralık 2014 tarihinde evlenmiştir. İçine kapanık bir yapıya sahip olduğunu ama hayallerini gerçekleştirmek için elinden geleni yaptığını getirmiştir. Yolun başında kendisine sadece eşinin destek olduğunu ve eşinin desteği sayesinde bir çok zorluğun üstesinden geldiğini belirtmiştir.

Resmi instagram hesabı kullanıcı ismi @mehmetelmas_ ‘ın günümüz itibariyle takipçi sayısı 365bin civarındadır. Ayrıca twitter ve facebook hesaplarıda mevcut. Youtube video kanalı ismi ise @QARİZMARAP ‘dır. Youtube video kanalında ki abone sayısı ise 168bin civarında.

Müzik Kariyeri, Şarkıları:

Son dönemde müzik dünyasında da başarıları ile adından söz ettirmektedir. Düşüncelerini ve hissettiklerini rap müzik yaparak, insanlara duyurduğunu belirtmiştir. En son kiracı isimli şarkıyı seslendirmiş ve büyük beğeni toplamıştır. Youtube video sitesine klibi eklendiğinde sadece 5 saat içinde 100bin civarında izlenme sayısına ulaşmıştır. Şarkının kısa süre içinde milyonlarca izlenme sayısına ulaşması bekleniyor.

Seslendirdiği Bazı Şarkıları:

Kiracı, Uçurum, Bu Aşkta Zararım Var, Başka Bir Adam Gelir, Kader Gül Bize, Kara Bahtım, Baykuş, Dengi Dengine, Umutlar Bayat, Zaman, Yürüyorum Hala, Hevesim Yok, Sensiz Huzursuzum, Geceler, Pert Oldu Hayallerim, Küle Döndüm, Kıyamet, Milyon. Toparlanmam Lazım, Ayrılık Şarkısı, Çata Pat, Unutamadım, Altın Vuruş, Baba, Bittimi Sandın Dertlerim, Efkarlı Kabus, Ederin Olsun, Sahipsiz Sevgi.


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz