Masal Ayşe Gencer

Masal Ayşe Gencer Atv ekranlarında yayınlanan Aldatmak isimli dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Minik oyuncu hakkında merak edilenler, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Masal Ayşe Gencer Kimdir?

Masal Ayşe Gencer İlköğretim eğitiminin yanı sıra oyuncu olarak kamera karşısına geçmiştir.

İlk dizi oyunculuk deneyimini Atv ekranlarında yayınlanan Aldatmak isimli dizi ile gerçekleştirmiştir. Daha önce dizinin ismi Benim Mutlu Ailem olarak açıklanmış ancak sonrasında Aldatmak olarak değiştirilmiştir. Dizi de ayrıca Vahide Perçin, Ercan Kesal, Mustafa Uğurlu, Cem Bender, Yusuf Çim, Caner Şahin, Feyza Sevil Güngör, Asena Girişken, Cem Sürgit, Meltem Baytok, Hatice Deniz, Burcu Söyler, Merve Altınkaya, Kerem Müsligil, Esin Alpogan, Neyra Kayabaşı, Burak Acar, Arda Atak, Canan Ürekil, Batuhan Sel, Ege Semih Erken ve Eda Özel gibi isimler de rol almıştır.
masal ayse gencer 1 jpg

Masal Ayşe Gencer Kaç Yaşında?

Masal Ayşe Gencer 6 yaşındadır. Doğum tarihi 25 Temmuz 2016, burcu ise aslan’dır. Göz rengi kahverengi, saç rengi de kumral.

Minik oyuncu 2021 yılında Casper Reklam filminde yer almıştır.

Resmi instagram hesabı kullanıcı ismi @masalayse.gncr ‘dir. instagram hesabı ebeveynleri tarafından kontrol edilmektedir. Maalesef doğum yeri ve aslen nereli olduğu gibi bilgilerine henüz ulaşılamamıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz