Maria Way

0

Maria Way son dönemde ülkemizde ünlü oyuncu Burak Çelik ile birlikteliğiyle sık sık gündeme gelmektedir. Hakkında ise bir çok sorunun cevabı araştırılıyor. Kimdir? aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Maria Way Kimdir?

1992 yılının Aralık ayında Rusya’nın Tambov şehri’nde dünyaya gelen güzel isim manken, model ve youtuber olarak tanınmaktadır. 2012 yılının Nisan ayında Youtube dünyasına giriş yapmıştır. Bir dönem vlogger Kate Clapp ile birlikte de paylaşımlar yapmıştır. Gezi, eğlence, seyahat, moda ve yaşam tarzı videoları ile dikkatleri üzerine çeken ünlü isim Youtube’da en fazla kazanan isimler arasında yer almaktadır.

Maria Way Boyu, Kilosu, Kaç Yaşında?

Boyu 1.68 cm, kilosu 53, burcu ise yay’dır. 2021 yılı itibariyle 28 yaşındadır. Güzel ismin Youtube video kanalı @MWaytv de günümüz itibariyle 4,3Milyon civarında abone sayısına sahiptir. Ayrıca instagram hesabında ki takipçi sayısı ise 5,6Milyon ‘dur. Twitter hesabında ki takipçi sayısı ise 1,3 Mn. 2021 yılında yakışıklı oyuncu Burak Çelik ile sevgili oldukları haberleri ile medyanın gündemine yansıyan isim olmuştur.

Bacağında ve iki omzunda toplam birer dövmesi bulunmaktadır. 2021’de Tahmini Net Değer 1 Milyon Dolar – 5 Milyon Dolar (Yaklaşık) olarak hesaplanmıştır. Maria Way ‘in ayrıca önceki yılda kazancı ise 100Bin ve 1 Milyon dolar aralığında olduğu belirtiliyor.

Sosyal medya hesapları:

İnstagram: @maria__way
Twitter: @maria__way
Youtube Video Kanalı: @MWaytv

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz