Kitana Turnbull

Kitana Turnbull son yıllarda tüm dünyayı etkisi altına alan Netflix’de rol aldığı A Talihsiz Olaylar isimli dizi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Peki kaç yaşında? boyu, kilosu kaç? nerede doğdu? burcu nedir? kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

2005 yılının Ağustos ayında Amerika Birleşik Devletleri’nde dünyaya gelmiştir. Boyu 1.55 cm, kilosu 45, burcu ise aslan’dır. Henüz 7 yaşında iken sayısız mekanda solo sanatçısı olarak sahne almış, ailesi tarafından her zaman hem şarkıcılık, hem dans, hem de oyunculuk yönünde gelişmesi desteklenmiştir.

Geçmiş dönemde katıldığı Ulusal hip hop dans şampiyonası’nda 1.lik elde etmiştir. Günümüzde yaşantısını ailesi ile birlikte Amerika Los Angeles’ta sürdürmektedir.

Hem oyuncu, hem dansçı hem de şarkıcı kimliğine sahip olan Turnbull’un 2016 yılının Mayıs ayında “Forever 7” isimli ilk single çalışması müzik severler ile buluşturulmuştur.

Ayrıca Samsung, Honda, Macy’s, Pizza Hut ve daha bir çok ünlü markanın ve şirketin reklam filmlerinde yer almış, The Rocketeer isimli animasyon dizi’de seslendirme yapmıştır. En son Isaiah Morgan “Forever 7” müzik videosunda dansçı olarak yer almıştır.

Kitana Turnbull sosyal medya hesapları;

Sosyal medya hesaplarında ciddi bir hayran kitlesine sahip olan ünlü ismin günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 100bin civarındadır. 6 Mart 2020 tarihinde Youtube video kanalında seslendirdiği Blinding Lights (Weeknd Cover) parçası yayınlanmıştır.


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz