Kerem Alp Kabul

Kerem Alp Kabul Veda Mektubu isimli dizi için kamera karşısına geçmiştir. Yakışıklı oyuncu hakkında hayranları tarafından bir çok sorunun cevabı merak konusu olmuştur. Kısaca oyunculuk kariyeri, biyografi ve hayatı.

Kerem Alp Kabul Kimdir?

Kerem Alp Kabul oyuncu, tiyatrocu. Tiyatro kökenli oyuncu, Bursa Devlet Tiyatrosu’nda eğitim almıştır. Bursa Devlet Tiyatrosu Feraizcizade Gençlik Kursu’nda 6 ay kadar eğitim aldıktan sonra sözleşmeli olarak oyunlarda rol almaya başlamıştır. O süreçte önemli isimlerden ders alma fırsatı elde etmiştir.

İlk olarak 2009 senesinde rol aldığı Kış Masalı adlı dizi ile oyunculuk deneyimini yaşamıştır. Ardından başarılı bir çok proje de rol almıştır.

Kerem Alp Kabul Nereli?

Kerem Alp Kabul aslen Bursa doğumludur. Bursa’da şehrin içinde bir köyde büyüyen başarılı isim kalabalık bir ailenin mensubudur. Sosyal bir çocuk olan Kerem Alp, eve girmediğini, sokakta oyunlar oynadığını bu nedenle kendisini şanslı hissettiğini sözlerine eklemiştir.

Kerem Alp Kabul Boyu, Kaç Yaşında?

Kerem Alp Kabul 27 yaşındadır. Doğum tarihi 1996. Maalesef boyu ile ilgili net bir bilgiye ulaşılamamıştır.

Oynadığı Diziler:

2023 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan Veda Mektubu isimli dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Dizi de ayrıca, Nurgül Yeşilçay, Rabia Soytürk, Selim Bayraktar, Bennu Yıldırımlar, Emre Kıvılcım, Hazar Motan, Oğuzhan Şener, Nazlıcan Demir, Hakan Karsak, Ümmü Putgül, Elif Çakman, Deniz Altan, Asya Kasap, Hande Eleman, Elif Uslusoy, Ahmet Kaynak ve Elena Viunova gibi isimler de rol almıştır.

Daha önce ise, Al Yazmalım, UFO (Gökhan), Hedefim Sensin ve Jet Sosyete adlı diziler de rol almıştır. Ayrıca 2020 senesinde Nuh Tepesi isimli sinema filminde rol almış ve başrol oynamıştır. 2023 yılında ise başrolünü Ata Demirer‘in üstlendiği Bursa Bülbülü isimli sinema filminde rol almıştır.

Resmi instagram hesabı @keremalpkabul ‘dur.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz