Kayra Sır

Kayra Sır Baba isimli dizide Ecrin Saruhanlı karakteri için kamera karşısına geçmiştir. Güzel oyuncu hakkında ise bir çok sorunun cevabı araştırılıyor. Kısaca oyunculuk kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

Kayra Sır Kimdir? Nereli?

Kayra Sır 2023 yılı itibariyle 20 yaşındadır. Dizi ve tiyatro oyuncusu olarak çalışmalarını sürdüren güzel isim, Pera Güzel Sanatlar Lisesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Royal Academy of Dramatic Art bünyesinde oyunculuk eğitimi almıştır.

Henüz 5 yaşında iken bale eğitimi almaya başlamış, 6 yaşında ise piyano çalmaya. Daha önce Altınok Çocuk Tiyatrosu’nda rol alan başarılı isim, Hırçın Kız – Bianca, Küçük Deniz Kızı ve Pinokyo isimli tiyatro oyunlarında sahne almıştır.

Kayra Sır Oynadığı Diziler:

Kayra Sır İlk dizi oyunculuk deneyimini ekranların reyting rekorları kıran dizilerinden olan Çukur isimli dizi ile gerçekleştirmiştir. En son ise Show Tv ekranlarında yayınlanan ve başrollerini Haluk Bilginer ve Tolga Sarıtaş gibi usta oyuncuların paylaştığı Baba isimli dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Baba isimli dizide Ecrin Saruhanlı karakteri için kamera karşısına geçmiştir.

Güzel oyuncu resmi instagram hesabını @kayrasir kullanıcı ismi ile kullanmakta, günümüz itibariyle takipçi sayısı 3k civarındadır. Boyu ve kilosu gibi merak edilen diğer bilgileri araştırılmaktadır. Sosyal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımlar ile de dans üzerine ne kadar yetenekli olduğu gözler önüne serilmiştir.

1 Yorum

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz