Kamil Güler

Oyuncu Kamil Güler 1972 doğumludur. Terazi burcudur. Babası asker olduğu için çocukluk ve gençlik yıllarını farklı şehirlerde geçirmek zorunda kalmıştır.

İstanbul Kraliyet Tiyatrosu kurucuları arasında yer alan Kamil Güler, tiyatronun ilk dönemlerinde sahnedede yer almış ardından tiyatronun ceo’luk görevini üstlenmiş, en son bu görevindende ayrılmıştır.

Ekran severler tarafından özellikle 1996 yılında rol aldığı Şehnaz Tango dizisinde canlandırığı Ergün karakteri ile tanınmıştır. Geçmişten günümüze bir çok sinema ve dizide rol alan Güler aslen Adana Seyhan’da dünyaya gelmiştir.

Oyuncu kimliğinin yanı sıra, tiyatrocu, yönetmen ve sunucu olarakta bir çok projenin içerisinde yer almış, bugüne kadar üç kez evlenmiştir. İlk evliliğini gazeteci, yazar Sevim Gözay ile gerçekleştirmiş, 1998’de boşanmış, ikinci evliliğini oyuncu Yeşim Büber ile yapmış, bu evliliğide son bulmuştur. Üçüncü evliliğini ise Türkiye Bayan Milli Voleybol takımı oyuncularından Neslihan Demir ile 19 Haziran 2014 tarihinde gerçekleştirmiştir.

Kamil Güler neslihan demir

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz