Kaan Kazgan

0

Kaan Kazgan MMA dövüş sporu ile tanınmıştır. Hakkında merak edilen tüm detaylar! Kısaca kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

Kaan Kazgan Kimdir?

Kaan Kazgan MMA (Mixed Martial Arts) dövüşçüsü, Muay Thai sporcusu. Günümüze kadar bir çok başarı elde eden Kazgan, 2 kez Muay Thai Türkiye ve 1 kezde MMA Türkiye Şampiyonluğu kazanmıştır. 9 yaşında Kick Boks ile spora başlayan Kazgan, 17 yaşından bu yana ise aktif olarak yurtiçi’nin yanı sıra, yurt dışındada müsakabalara çıkmaktadır.

Kaan Kazgan Nereli?

Kaan Kazgan aslen Sakarya doğumludur. Yaşantısını ise günümüz itibariyle İstanbul’da sürdürmektedir.

Sporcu kimliğinin yanı sıra genç yaşına rağmen spor salonu işletmekte, yeni yeteneklerinde gelişmesine katkı sağlamaktadır. Spor salonunda MMA Dövüş sporu ile ilgili eğitmenlik yapmaktadır.
Kaan Kazgan5 jpg

Kaan Kazgan Kaç Yaşında?

Kaan Kazgan 29 yaşındadır. Doğum tarihi 3 Ekim 1994, burcu ise terazi’dir.

Geçmiş dönemde bir süre ara vermiş, daha sonra MMA sporu ile devam etmiştir. 1 sene Demir Spor’da Serbest Güreş Genç Takım kaptanlığıda yapmıştır.

2019 yılında Survivor 2019 Türkiye Yunanistan yarışmacı adayları arasında yer almıştır.

Kaan Kazgan Boyu, Kilosu

Kaan Kazgan 1.70 boyunda ve 68 kilodur.
Kaan Kazgan7 jpg
Kazgan’ın Başarıları, Dövüş kariyeri:

2 kez Muay Thai Türkiye Şampiyonluğu
1 kez MMA Türkiye Şampiyonluğu

Geçmiş dönemde Savaş Cebeci’ye meydan okumasıda gündem olmuştur. Savaş Cebeci, fitness eğitmeni, Influencer, kişisel antrenör’dür. Ayrıca Türkiye’de popüler olan bir televizyon sunucusu ve sosyal medya fenomenidir. Son zamanlarda dövüş dünyasına adım atmaya çalışmış ve bu nedenle dövüşçülerle çeşitli tartışmalara girmiştir. Kazgan da bu tartışmalara dahil olmuş ve kendisine meydan okumuştur.

Resmi instagram hesabı @kaankazgan ‘dır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz