Iraz Akçam

0

Iraz Akçam Kaderimin Oyunu isimli dizinin oyuncu kadrosunda yer almış, günümüzde oyunculuk kariyerini başarı ile devam ettirmektedir. Güzel oyuncu hakkında ekran severler bir çok sorunun cevabını araştırıyor. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Iraz Akçam Kimdir? Kaç Yaşında?

Güzel isim Iraz Akçam oyuncu olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Aynı zamanda eğitim hayatını da sürdüren Akçam, Kadir Has Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde eğitim görmektedir. 1999 İstanbul doğumlu genç oyuncu 22 yaşındadır.

Ankara Atölye 12 Cast – Sanat’da oyunculuk eğitimleri almıştır. Çok küçük yaşlardan itibaren oyunculuk ile ilgilenmeye başlamış, küçük yaşlarda tiyatro’da sahneye çıkmıştır. Günümüzde de tiyatronun yanı sıra dizi oyunculuk kariyerini devam ettirmektedir.

Troya-4 tiyatro oyununda sahne alan başarılı isim, Karagül, Kayıt Dışı ve Kaderimin Oyunu gibi dizilerin oyuncu kadrosunda yer almıştır. Kaderimin Oyunu adlı dizide Nergis karakteri için kamera karşısına geçmiştir. Dizide ayrıca Öykü Karayel, Akın Akınözü, Sarp Apak, Meriç Aral, Esra Dermancıoğlu, Müfit Karacan, Kaan Çakır, Yıldırım Özcan ve Ülkü Duru gibi isimler de rol almıştır.

Iraz Akçam Boyu, Kilosu:

İstanbul doğumlu olan Iraz Akçam’ın boyu 1.66 cm, kilosu ise 48’dir. Resmi instagram hesabını @irazakcam kullanıcı ismi ile kullanmaktadır. Bu yazımızı hazırlarken instagram hesabında ki takipçi sayısı 14bin civarındadır. Ancak hayran kitlesi her geçen gün büyümeye devam etmektedir. Yasemin Özbudun Oyunculuk bünyesinde çalışmalarını sürdürmektedir.


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz