İpek Çiçek

İpek Çiçek Gençliğim Eyvah isimli dizinin oyuncu kadrosunda yer almaktadır. Peki aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? burcu nedir? daha önce hangi sinema ve dizilerde rol aldı? kısaca oyunculuk kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

1999 yılının Mart ayında İstanbul’da dünyaya gelen güzel oyuncu İpek Çiçek Koç burcudur. Boyu 1.58 cm, kilosu ise 48’dir.

istanbul Bilgi Üniversitesi Oyunculuk Bölümü’nde eğitim hayatını sürdürmektedir. Ayrıca Asya Kocaman Oyunculuk Ajansı’na bağlı olarak çalışmalarını sürdüren güzel isim, başarılı oyuncu Beyti Engin‘den oyunculuk eğitimi almıştır.

Ekran severler tarafından özellikle rol aldığı Elimi Bırakma ve Mucize Doktor isimli diziler ile tanınmıştır. 2020 yılında ise Atv ekranlarında yayınlanan Gençliğim Eyvah isimli dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Dizide Ayşe karakterini canlandıracağı açıklanmıştır.

İpek Çiçek oynadığı diziler;

2020 – Gençliğim Eyvah (Ayşe)
2020 – Mucize Doktor (Kübra)
2019 – Elimi Bırakma (Ceyda)

İstanbul doğumludur ancak baba tarafından aslen nereli olduğu bilgisine henüz ulaşılamamıştır. Gelecek dönemlerde bir çok başarılı projede başrol oynaması beklenmektedir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz