İpek Arkan

İpek Arkan hakkında hayranları tarafından bir çok sorunun cevabı araştırılıyor. Kimdir? aslen nereli? kaç yaşında? boyu, kilosu kaç? oynadığı sinema ve diziler. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

İpek Arkan Kimdir? Nereli?

1997 doğumlu güzel oyuncu doğma büyüme İstanbul’ludur. Tümay Özokur bünyesinde oyunculuk çalışmalarını sürdüren ünlü isim, kamera önü oyunculuk eğitimi almıştır. Günümüze kadar dizi oyunculuğu dışında çeşitli reklam çalışmalarında yer almıştır. Bunların yanı sıra dövüş teknikleri üzerine de kendisini geliştirmektedir. İyi derecede İngilizce bilen İpek Arkan ayrıca resim, baskı ve heykel gibi alanlar ile de bir hayli ilgilidir.

İlk dizi oyunculuk deneyimini Türkan Hanım’ın Konağı isimli dizi ile gerçekleştirmiştir. Dizide Neşe karakteri için kamera karşısına geçmiştir. Dizide ayrıca
Ayşen İnci, Arzu Yanardağ, Münibe Millet, Kenan Doğan Ciniviz, Günce Mutlu ve Mürşid Ağa Bağ gibi isimlerde rol almıştır.

İpek Arkan Boyu, Kilosu, Kaç Yaşında?

Boyu 1.73 cm, kilosu 53, yaşı ise 2021 yılı itibariyle 24. Resmi instagram hesabını @ipekarkan ismi ile kullanmaktadır. Başarılı oyuncu en son Emanet isimli dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuş ve oyunculuk kariyerini sürdürmüştür.

1 Yorum

  1. Emanet dizisi benim gordugum en guzrl dizi cok iyi reyintikleri var Yamanyn we seherin aski cok guzel ama seherin ablasynyn katili yaman diye dusunmesi cok uzuju mutlu ciftler kawusamadylar cabuk zamanda kawusurlar umarym

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz