İlayda Şeker

0

İlayda Şeker hakkında merak edilen soruların cevapları. Kimdir? aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? eğitimi, kariyeri. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1994 yılında dünyaya gelen Survivor yarışmacılarından olan güzel isim aslen Nevşerir’lidir. Nevşehir’de doğmuş, 18 yaşına kadar yaşantısını ailesi ile birlikte Nevşehir Ürgüp’te sürdürmüştür. Ailesi halen günümüzde de yaşantısını Nevşehir’de sürdürüyor.

Sakarya’da üniversite’yi kazandıktan sonra Nevşehir’den ayrılmış, okuldan mezun olduktan sonra da İstanbul’da dedesinin yanına taşınmış ve yaşantısını İstanbul’da sürdürmeye karar vermiştir. Günümüz itibariyle herhangi bir işte çalışmadığını dile getiren genç isim, yarışma için hazırlanan video’da şu açıklamayı yapmıştır. “İnsülünleri hazırlayın şekerinizi yükseltmeye geliyorum.”

İlayda Şeker, resmi instagram hesabını ilayda13seker ismi ile kullanmaktadır. Yarışma öncesinde ki abone sayısı 2700 lerde idi. Ancak bu sayı her geçen gün artmaktadır. Maalesef henüz boyu ve kilosu ile ilgili bilgilerine ulaşılamamıştır.

Survivor yarışmasında Melis Sezer, Hanzade Ofluoğlu, Duygu Kannıcı, Sıraç Yıldırım, Celal Sarıgül ve Murat Kazgan gibi isimler de yer almıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz