Hazal Erişkin

Hazal Erişkin hakkında merak edilen oyunculuk kariyeri. Peki kaç yaşında? aslen nereli? boyu, kilosu kaç? oynadığı sinema ve diziler. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Oyunculuk eğitimi alan güzel oyuncu Gözde Hazal Erişkin rol aldığı Afili Aşk isimli dizi ile dikkatleri üzerine çekmiş ve dizi de Hazal karakterini canlandırmıştır. 2020 yılında ise Yasak Elma isimli dizinin oyuncu kadrosunda yer almıştır. Ayrıca 2014 senesinde katıldığı O Ses Türkiye yarışmasında Düşünme Hiç isimli şarkıyı seslendirmiştir. Yarışmada Ebru Gündeş ve Hadise arasında tercihini Ebru Gündeş’ den yana kullanmıştır.

Hazal Erişkin aldığı eğitimler;

Cüneyt Sayıl & İlker Bilgi Kamera Önü Oyunculuk eğitimi.
Ayşe Direkoğlu Audition eğitimi
Yurdum Erdem Monolog Text eğitimi.

2020 yılının Kasım ayında ise talihsiz bir olay ile gündeme gelmiştir. Bir arkadaşının evine ziyarete gitmiş orada Rottweiler cinsi olan arkadaşının köpeği ile oynadığı esnada köpeğin saldırısına uğramış ve köpek tarafından yüzü ısırılmıştır. Güzel oyuncu hemen hastaneye kaldırılmış ve yüzüne 30 kadar dikiş atıldığı belirtilmiştir. Konu hakkında detaylı bilgiler araştırılmaktadır.

Güzel oyuncunun maalesef henüz doğum tarihi, kaç yaşında olduğu ve aslen nereli olduğu gibi bilgilerine ulaşılamamıştır. Boyu 1.73 cm, kilosu ise 55’dir. Hazal Erişkin resmi instagram hesabını hazaleriskinnn ismi ile kullanmaktadır. Günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 10,8bin civarındadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz