Halil Özışık

Halil Özışık Profesyonel sporcu ve antrenör olarak çalışmalarını sürdürüyor. Son zamanlar da ise sosyal medya dünyasının çok daha yakından tanıdığı bir isim olmuştur. Hakkında merak edilenler, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Halil Özışık Kimdir? Nereli?

1985 yılında dünyaya gelen Halil Özışık Kick boks, Muay Thai, Mma Kafes, 42 km maraton koşucusu ve spor eğitmenidir. Son dönemde ise model ve antrenör olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Aslen Batman doğumlu olan sporcu, Fitness, Zayıflama ve Kilo Alma gibi bir çok alan üzerine spor eğitmenliği yapmaktadır.

Yaşantısını İstanbul Küçükçekmece’de sürdürmektedir. 2022 yılında Testo Taylan kendisini mekanında ziyaret etmiş, kanalında Profesyonel sporcu Halil Özışık’a mekanında meydan okuma başlıklı bir video paylaşımında bulunmuştur.

Henüz 12 yaşında iken spor kariyerine Güreş sporu ile adım atmıştır. Yenilmez lakabı ile tanınan Özışık, 17 yaşında ise dövüş sporları ile tanışmıştır. 17 yaşından bugüne ise bir çok başarının altına imzasını atmıştır.

2. Kademe | Antrenör Spor eğitimine devam eden Özışık 2008 yılından itibaren Kick Boks, Muay Thai, Boks Ve Kafes Dövüşleri maçlarına çıkmaya başlamıştır. Aynı zamanda Spor Kulübü işletmekte, profesyonel müsabakalara çıkmaktadır.

Profesyonel spor kariyerinin yanı sıra, çeşitli müzik, sinema yarışma ve dizi film çalışmalarında da yer almakta, modellik yapmaktadır. 2018 yılında 2645 Records etiketi ile yayınlanan Manitam Ol isimli video klip çalışması büyük bir ilgi görmüştür.

Dünyaca ünlü oyuncu ve sporcu Yuri Boyka ile benzerliğide gözlerden kaçmamıştır.
halil ozisik3
Sosyal medya hesapları:

Resmi instagram hesabı @halil_ozisik ‘tır, günümüz itibariyle takipçi sayısı 66,6bin civarındadır. Ayrıca tiktok hesabı da büyük bir ilgi görmektedir. Tiktok hesabı ise @halilozisik 46.5K takipçi sayısına sahiptir.

Hesaplarının tamamı tablo bölümünde mevcuttur.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz