Haktan Zavlak

Haktan Zavlak ICON Talent Management oyunculuk ajansı bünyesinde çalışmalarını sürdürmektedir. Hakkında ise hayranları tarafından aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? hangi dizilerde rol aldı? gibi bir çok sorunun cevabı merak konusudur. Kısaca oyunculuk kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

2001 yılında dünyaya gelen yakışıklı oyuncu Haktan Zavlak İstanbul doğumludur. Boyu 1.78 cm, kilosu ise 66’dır. 21 Ağustos doğumlu, burcu ise aslan’dır. Günümüz itibariyle Maltepe Üniversitesi’nde eğitim hayatını sürdürmektedir.

Bugüne kadar bir çok ünlü markanın reklam yüzü olmuştur. Yer aldığı bazı reklamlar ise Türk Hava Yolları, Becel, Uğur Okulları, Coca Cola ve Turkcell.

Haktan Zavlak Oyunculuk kariyeri;

İlk dizi oyunculuk deneyimini 2019 yılında Fox Tv ekranlarında yayınlanan Bir Aile Hikayesi isimli dizi ile gerçekleştirmiştir. Bu dizide ünlü oyuncu Birkan Sokullu’nun canlandırdığı Berk karakterinin gençlik yıllarına hayat vermiştir. Bir Aile Hikayesi dizisi bilindiği üzere This is us dizisinin Türkiye uyarlaması olarak ekranlarda yer almıştır.

En son ise Yasak Elma isimli dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Yasak Elma dizisinde ise Erim Argun karakterini canlandırmıştır. Daha önce Yasak Elma dizisi için İlber Uygar Kaboğlu ve Arda Adil Görgen gibi isimler açıklanmış ancak en son Haktan Zavlak’ın bu role seçildiği açıklanmıştır.

Oyunculuk kariyerinin yanı sıra müzik ve spor hayatını da eş zamanlı olarak sürdürmektedir. Gitar ile haşır neşir olan ünlü oyuncu aynı zamanda profesyonel bir tenis oyuncusudur. Hobileri arasında gitar çalmak, müzik dinlemek bulunuyor.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz