Günnur Adıgüzel

1

Günnur Adıgüzel bugüne kadar bir çok başarılı projede yer almıştır. Peki kaç yaşında? boyu, kilosu kaç? hangi dizilerde rol aldı? Kısaca oyunculuk kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

1985 yılında dünyaya gelen güzel oyuncu Günnur Adıgüzel ilk dönemlerde bir çok reklam filminde yer almıştır. Daha sonra dizilerde rol almaya başlamış, ekran severler tarafından özellikle İncir Ağacı isimli dizide canlandırdığı Sevim karakteri ile tanınmıştır.

Boyu 1.69 cm, kilosu 50, göz ve saç rengi ise kahverengi’dir.

Günnur Adıgüzel oynadığı diziler;

Arka Sokaklar
Seddülbahir 32 Saat
Galip Derviş
Lale Devri
Alev Alev
Alemin Kralı
Ustura Kemal
İncir Ağacı

Ayrıca Şehri Göl, Ocean Balık Yagı, Vadofon, Kiba, Banvit, Fuse Tea, Doğadan, Lady bingo ve Coco Cola gibi bir çok büyük markanın reklam filminde yer almıştır. Reklam ve dizilerin yanı sıra Biz Size Döneriz ve Deccal 2 isimli sinema filmlerinde de rol almıştır.

Tiyatro kökenli oyuncu Mavi Boncuk isimli tiyatro oyununda da sahne almıştır. Resmi sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanan güzel oyuncunun gününüz itibariyle instagram hesabında ki takipçi sayısı 21,2bin civarındadır.

2020 yılında talihsiz bir olay yaşayan Adıgüzel, İstanbul Şişli’de gasp edilmiştir. Bir bankaya giden oyuncu bankadan çıktıktan sonra kimliği belirlenemeyen kişilerce gasp edilmiş ve 500 bin TL’si çalınmıştır. Olayın ardından hastaneye gitmiş, olayın şokunu atlattıktan sonra polise olan biten ile ilgili ifade vermiştir.

1 Yorum

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz