Gülşah Aydın

Gülşah Aydın hakkında merak edilen soruların cevapları. Kaç yaşında? doğum tarihi, boyu, kilosu, rol aldığı sinema ve diziler. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1990 yılında dünyaya gelen başarılı isim, ekranların sevilen yüzü Gülşah Aydın üniversite eğitimini Halkla İlişkiler bölümü üzerine tamamlamıştır.

Sadri Alışık Kültür Merkezi ve Craft Oyunculuk Atölyesi’nde ise oyunculuk eğitimi almıştır. Günümüzde Beyaz Tv ekranlarında yayınlanmakta olan ve sevilerek takip edilen Baharı Beklerken isimli dizinin oyuncu kadrosunda yer almaktadır. Dizide İpek karakteri ile oyunculuk kariyerini sürdürmektedir.

Daha önce, yönetmenliğini Buğra Kekik’in üstlendiği, Mühr-ü Cin isimli korku türündeki sinema filminde rol almıştır. Oynadığı bir başka sinema filmi ise Yine de Aşığım…

Ayrıca, geçmiş yıllarda Şhow TV ekranlarında yayınlanmış olan Bugün Yıldız Benim isimli yarışmanın yanı sıra, Kanal D’de yayınlanan Bana Herşey Yakışır isimli yarışma programında da yer almıştır. Bunların yanı sıra bir çok reklam filmindede boy göstermiştir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz