Gözel Rovshanova

0

Gözel Rovshanova ülkemizde rol aldığı Kuruluş Osman isimli dizi ile tanınmıştır. Güzel oyuncu hakkında merak edilen soruların cevapları. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Gözel Rovshanova Kimdir? Aslen Nereli?

1995 yılının Kasım ayında dünyaya gelen güzel isim İstanbul doğumludur. Aslen ise kesin olmayan bazı kaynaklardan edinilen bilgilere göre Özbekistan asıllıdır. Oyuncu kimliğinin yanı sıra model olarakta çalışmalar gerçekleştirmiştir. Güzel Sanatlar Fakültesi Drama ve Oyunculuk eğitimi almıştır. En son Kuruluş Osman isimli dizi de Malhun Hatun’un yardımcısı ve Gence Bey’in eşi Alaca Hatun karakteri için kamera karşısına geçmiştir.

21 Temmuz 2021 tarihinde resmi instagram hesabından diziden ayrıldığını şu sözlerle dile getirmiştir. Canım Alaca’m, yolun açık olsun! Seni tanımak çok güzeldi. Değerli @mehmetbozdag‘a, sevgili ekip çalışanlarına ve kıymetli arkadaşlarıma, bana her zaman gösterdiğiniz sevgi ve yakınlık için hepinize şükranlarımı sunuyorum. Her birinizi kucaklıyor, her zaman olduğu ve olacağı gibi en içten sevgilerimi iletiyorum.

Gözel Rovshanova Boyu, Kaç Yaşında?

Boyu 1.70 cm, kilosu 55, göz rengi kahverengi, burcu ise yay’dır. 2021 yılı itibariyle 25 yaşında olan Rovshanova resmi instagram hesabını @gozelrovshanovaa olarak kullanmaktadır. Günümüz itibariyle takipçi sayısı ise 12,8bin civarındadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz