Gizem Yanık

Gizem Yanık Star Tv ekranlarında yayınlanan Yalı Çapkını isimli dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Hakkında merak edilenler, oyunculuk kariyeri, biyografi ve kısaca hayatı.

Gizem Yanık Kimdir?

Gizem Yanık oyuncu, tiyatrocu.

İstanbul Okan Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Konservatuvar’u %100 burslu kazanan güzel isim başarı ile mezun olmuş ve günümüzde tiyatro, dizi oyunculuk kariyerini sürdürmektedir. Ayrıca Maltepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü’nde de tam burslu eğitim aldığı belirtiliyor.

Gizem Yanık Kaç Yaşında?

Gizem Yanık 27 Şubat doğumlu, balık burcudur. Doğum tarihi bilgisine henüz ulaşılamamıştır.
gizem yanik1
Günümüzde dizi oyunculuğunun yanı sıra aktif olarak tiyatro oyunlarında da sahne almaya devam etmektedir. Özellikle Çatı isimli tiyatro oyunu dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Sirius İletişim Menajerlik bünyesinde oyunculuk çalışmalarına devam eden Yanık, ilk dizi oyunculuk deneyimini Yalı Çapkını adlı dizi ile gerçekleştirmiştir. Dizi de Yalı Çapkını Tarık’ın Sevgilisi (Evdeki Kız) karakteri ile ekran severlerin merak ettiği isim olmuştur. Yalı Çapkını dizisi oyuncuları Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor, Şerif Sezer, Gülçin Şantırcıoğlu ve Emre Altuğ gibi isimlerden oluşmuştur.

Gizem Yanık Boyu, Kilosu

Gizem Yanık 1.65 boyunda ve 56 kilodur.

Resmi instagram hesabı @gizemynik ‘dir. Bazı kaynaklardan edinilen bilgiye göre kendisi gibi oyuncu olan Taha Yusuf Karakaş ile mutlu bir birliktelik sürmektedir.

Doğum yeri ve baba tarafından aslen nereli olduğu bilgisi araştırılmaktadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz