Gizem Kara

16

Gizem Kara sesi, programları ve sahne hakimiyeti ile müzik dünyasının sevilen seslerindendir. Peki Karadeniz’in Prensesi hakkında merak edilen kaç yaşında? evli mi? aslen nereli? soruların cevapları nelerdir.

1988 yılında dünyaya gelen başarılı sanatçı Gizem Kara Giresun, Tirebolu’da dünyaya gelmiştir. Doğum tarihi gün ve ay olarak bilinemediği için burç bilgisine ulaşılamamıştır.

Henüz 17 yaşında iken TRT Radyosu’nu birinci olarak kazanan Gizem Kara daha sonra Türk Halk Müziği eğitimi almıştır. Ardından Konservatuvar bölümü sınavlarını kazanmıştır ancak devam edememiştir.

Gizem Kara Aslen nereli?

Anne tarafından aslen Giresun Tirebolu, baba tarafından ise aslen Balıkesir Bandırma Roman asıllıdır.


Özellikle seslendirdiği Gül Olur mu Dikensiz isimli parça ile gönüller fethetmiştir. İlk albümü Olmaz Olsun Ayrılıklar toplam 11 parçadan oluşmaktadır. İlk albümünü sanatçı Sinan Yılmaz’ın desteği ile çıkardığını belirten Gizem Kara, yurt içi ve yurt dışında bir çok konsere imzasını atmıştır. Ayrıca Flash Tv’de Show programları yapmıştır.

Olmaz Olsun Ayrılıklar, Hayatım Paramparça, Gönül Yarası, Ben Ölürüm, Sadece Sevdim, Ah Anam gibi parçaları ile müzik severlerin büyük beğenisini kazanan sanatçı Karadeniz’de, Karadeniz’in Prensesi olarak anılmaktadır.

En son Vatan Tv ekranlarında Çarşamba akşamları saat 21:00 da Gizem Kara Show programını hazırlamış ve sunmuştur.

Başarılı sanatçı evli’dir. Ancak eşi ile ilgili herhangi bir bilgiye ulaşılamamıştır.

2018 yılında ünlü sanatçı’nın çete tarafından tehdit edildiği açıklanmıştır. Yapılan araştırma sonucu, Kara’nın dayısı ile Çete üyelerinin kavga ettikleri açıklanmış, akabinde ise Gizem Kara’ya gerekli mesajın iletildiği yönünde konuştukları tespit edilmiştir. Bu tespitin sonucunda ise sanatçı emniyete davet edilmiş ve ifadesi alınmıştır. Verdiği ifadede ise tehdit olayından haber olmadığını ve herhangi tehdit gibi bir durumun söz konusu olmadığını dile getirmiştir.

Sen Yanlış Yaptın şarkısı;

16 Yorumlar

  1. GİZEMCİGİM SENİ ÇOOOKKK SEVİYORUM SANA ULAŞMAYI ÇOK İSTİYORUM SENİNLE KONUŞMAK İSTİYORUM SENİ HER SALI İZLİYORUM SENİ ÇOOOKKK SEVİYORUMMMM…..

  2. Gizem hanım seni sesini çok çok seviyorum görüşmek isterim imzalı bir resim rica ediyorum sevgilerle çiçekçi metin instagram onlinecicekcim

  3. Gizem kara müthiş bir ses ve kraliçe kendini geliştirmiş eğitimli Bir sanatçı piyasada kendini sanatçı zaneden kadın sanatçılar cesaret edip gizem kara ile düet yapamazlar yolun açık olsun..

  4. Gizem abla sen Karadeniz’in sultanisin severek dinlediğim nasip olupta bir resim cekinemedigim ablam inşallah rabbim gönlüne göre verir gönlü güzel insan rabbim yolunu bahtını açık etsin inşallah

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz