Galip Aksular

Galip Aksular hakkında merak edilen bir çok sorunun cevabı. Kaç yaşında? aslen nereli? eğitimi, çalışmaları, kariyeri, oyunculuk hayatı. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1990 yılının Şubat ayında dünyaya gelen Galip Aksular İstanbul doğumludur. Lise eğitimini Bilgisayar bölümü’nde tamamlayan Aksular daha sonra Kadir Has Üniversitesi Grafik Tasarım Bölümü’nden mezun olmuştur. Ayrıca 2. üniversite olarak da İstanbul Aydın Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım Bölümü’nü bitirmiştir.

Son dönemlerde özellikle sinema ve tiyatro için hazırlamış olduğu logo, kapak, afiş vb. çalışmaları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Galip Aksular çalışmaları;

Afiş ve tasarım yaptığı bazı sinema, dizi ve tiyatro çalışmaları. Sevgili Karım, Sarsıntı, Adı Mutluluk, Akla Ziyan İşler, Aşk Olsun, Aşk Yeniden, Bir Öyle Bir Böyle, Doğa’da Kal, Tuna Kıvrımı, Karı Koca İşleri, Kiraz Mevsimi, Münafık, Şehrin Melekleri, Seninle Evlenir miyim? Bence Hiç Komik Değil ve 3 Kere Yalnızlık. Ayrıca bir çok ünlü sanatçının müzik albümlerinin de kapak tasarımlarını yapan Galip Aksular eğlence sektöründe tiyatro ve film afişleri, albüm kapakları, kitap kapakları, kurumsal kimlik tasarımları ve temalı önemli sanat projeleri tasarlamaktadır.

Albüm kapak çalışmalarını yaptığı bazı ünlü isimler ise, Gönül, Fıratcan, Rümeysa, Hüseyin Turan, Mutlu Arı.

Resmi web sitesinde yapmış olduğu çalışmaları, hakkında merak edilenleri vb. bir çok bilgiye ulaşabilirsiniz. https://galipaksular.com

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz