Felicia Sağnak

0

Felicia Sağnak 2021 senesinde Kanal D ekranlarında yayınlanan Kırık Hayatlar isimli dizinin oyuncu kadrosunda yer almıştır. Güzel oyuncu hakkında merak edilenler. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Felicia Sağnak Kimdir? Aslen Nereli?

1998 doğumlu güzel oyuncu Moldova’da dünyaya gelmiştir. Ülkemizde özellikle rol aldığı başarılı yapımlar ile adından söz ettirmeyi başarmıştır. Rol aldığı bazı projeler, Arka Sokaklar, Çakallarla Dans 5, Sen Anlat Karadeniz. En son ise Erdem Yılmaz ve Meltem Akçöl’ün başrollerini paylaştığı Kanal D ekranlarının yeni dizilerinden Kırık Hayatlar kadrosuna dahil olmuştur. Dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca, Mine Çayıroğlu, Burcu Almeman, Atsız Karaduman ve Arbnora Ademaj gibi isimlerde yer almıştır. Dizide Ela Erduran karakterine hayat vermiştir.

Felicia Sağnak Boyu, Yaşı:

Güzel oyuncunun boyu 1.74 cm, saç rengi açık kahve, göz rengi yeşil, yaşı ise 2021 yılı itibariyle 23’dür. Resmi instagram hesabını @feliciasagnak ismi ile kullanmakta, günümüz itibariyle instagram hesabında ki takipçi sayısı ise 22,7bin civarındadır. Oyunculuk çalışmalarını Tümay Özokur oyunculuk ajansı bünyesinde devam ettirmektedir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz