Ezgi Dalgıç

Ezgi Dalgıç Rüzgarlı Tepe adlı dizinin oyuncu kadrosunda yer almıştır. Güzel isim hakkında merak edilenler. Oyunculuk kariyeri, eğitimi, biyografi ve kısaca hayatı.

Ezgi Dalgıç Kimdir?

Ezgi Dalgıç tiyatrocu, sinema, film ve dizi oyuncusu. Çanakkale 18 Mart Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. Günümüze kadar bir çok oyunculuk eğitimi almıştır.

Aldığı Eğitimler:

Müjdat Gezen Sanat Merkezi Kamera Önü Oyunculuk Eğitimi
Caner Kurtaran Temel Oyunculuk Eğitimi
Metin Balekoğlu Kamera Önü Oyunculuk Eğitimi
Hakan Arslan Kamera Önü Oyunculuk Eğitimi
Barış Yöş İleri Seviye Kamera Önü Oyunculuk Eğitimi
Sultan Ertuğrul Audition Eğitimi

Ezgi Dalgıç Kaç Yaşında?

Ezgi Dalgıç 23 yaşındadır. Doğum tarihi 2001.
ezgi kilic5 jpg
Oynadığı Sinema ve Diziler:

2024 yılında Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Rüzgarlı Tepe adlı dizide Asu karakteri için kamera karşısına geçmiştir. Rüzgarlı Tepe Oyuncuları Cemre Arda, Gökberk Yıldırım (Halil Fırat), Enes Özdemir, Zeynep Serpil Bozkurt, İlayda Sumak, Selma Kutluğ, Dilek Aba, Sena Pehlivan, Adem Bal, Hilal Kuvvet, Sude Oduncu, Furkan Bozkurt, Serdar Yusuf Şen, Tarık Tiryakioğlu, Gülşah Susam, Ecem Yüceşakar, Arda Şanlı, Eda Demirel ve Zeynep Dreyfi Zuhri gibi isimlerden oluşmuştur.

Güzel oyuncu araç kullanma, at binme, silah kullanma, yüzme, tenis, basketbol ve rüzgar sörfü gibi yeteneklere sahiptir. Ayrıca İngilizce bilmektedir.

Resmi instagram hesabı @ezgiidalgic ‘dır. Maalesef henüz boyu, kilosu, aslen nereli olduğu ve doğum yeri bilgilerine ulaşılamamıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz