Engin Hepileri

Tiyatro, sinema ve dizide oyunculuğun yanı sıra seslendirmede gerçekleştiren Engin Hepileri 2008 senesinde Israel Horowitz’in Kuyruk oyununu yönetmiştir.

Kenter Tiyatrosu’nda kadrolu oyuncu olarak çalışmalarını sürdürmekte ayrıca, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda Araştırma Görevlisi’dir.

Engin Hepileri İstanbul doğumludur, aslen ise baba tarafından Bursa’lıdır. 2015 Mayıs ayında oyuncu Beyza Şekerci ile evlenmiştir.

İki Arkadaş, Yılan Hikayesi, Yedi Numara, Beşik Kertmesi, Canım Kocacığım, Gülüm, Kampüsistan, Hürrem Sultan, Beyzanın Kadınları, Emret Komutanım, Kızlar Yurdu, Yaprak Dökümü, Başımın Belası, Son Ders, Yasak Elma, Çemberin Dışında, Şöhretin Bedeli, Gece Gündüz, İdam, Aile Saadeti, Bu Kalp Seni Unuturmu, Av Mevsimi, Gönülçelen, Küstüm Çiçeği, Ferahfeza, Celal Tan ve Ailesinin Aşırı Acıklı Hikayesi, Koyu Kırmızı, İntikam, 9on, Bana Adını Sor, Yağmur, Çalsın Sazlar, Çiçek, Kara Ekmek, Sen Benimsin, Melek ile Serhat, 7Yüz, Gülizar ve Kalbimin Sultanı isimli dizi ve sinema filmlerinde rol almıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz