Ender Demir

Ender Demir 2020-2021 yılında yapmış olduğu Single’ler ve Albümler ile Dijital Müzik Platformlarında zirveye oturmayı başarmıştır. Yakışıklı DJ hakkında merak edilen soruların cevapları. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Ender Demir Kimdir?

1997 yılının Ocak ayında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Eğitim hayatını Kocaeli’nin Gebze ilçesinde başarıyla tamamlamıştır. İyi bir üniversite eğitimi almak için Amerika’ya gitmiş ve New York Üniversitesi B.A. in Cinema Studies’ten başarı ile mezun olmuştur. Girişimcilik ruhu ön planda olan DJ Ender Demir, 3 Single ve 5 Adet Albüm ile müzik kariyerini başarıyla devam ettirmektedir.

Youtube, Instagram ve Twitter’da oldukça sosyal olan ünlü isim profesyonel kariyerine katkı sunacak çok çeşitli çalışmalara imza atmıştır. İlk Single parçasını 2020 senesinde “Wolves” adı ile çıkarmıştır. Aynı sene içerisinde “Storm” ve “Oh Boom” isimli eserleri ile müzik kariyerine hızlı bir giriş yapmıştır. 2021 yılında ise “Storm”, “Forever King” ve “The Massacre” albümleri ile dinleyicilerinin büyük beğenisini kazanmıştır. Sanatçı yakın zamanda dinleyicileriyle buluşturmak istediği yeni bir Electro House tarzı albüm için çalışmalarını sürdürmektedir.

Geçtiğimiz günlerde Sosyal medya hesaplarından canlı yayın ile duyurduğu 6. albümü temmuz ayında Dijital müzik platformlarında dinleyicilerinin beğenisine sunulacaktır.

Ender Demir Boyu, Kaç Yaşında?

Boyu 1.82 cm, burcu oğlak, yaşı ise 2021 yılı itibariyle 26. Resmi instagram hesabını @1enderdemir ismi ile kullanmaktadır. Günümüz itibariyle takipçi sayısı ise 2,1milyon civarındadır.

Ayrıca hakkında daha detaylı bilgiler için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. https://enderdemir.com

5 Yorumlar

  1. DJ Ender Demir ‘i çok ama çok severek dinliyorum kendisi bu mesleğin ve sektörün başarılı DJ’lerinden birisi çok seviyorum kendisini.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz