Emir Berke Zincidi

3

Dizilerin çocuk yıldızı Emir Berke Zincidi 2005 doğumludur. Babası model’dir. Annesi Sevgi Zincidi ve babası Berkant Zincidi Emir Berke Zincidi’yi bir ajansa yazdırmış ve ardından reklam filmleri ile birlikte Öyle Bir Geçer Zaman ki adlı dizide 200 çocuğun arasından seçilerek Osman Akarsu karakterini canlandırmak için hak kazanmıştır.

Diziye 2 oyuncu koçu ve pedagog eşliğinde hazırlanan Emir Berke Zincidi oynamış olduğu rol ile Yılın En iyi çocuk oyuncu ödülünü kazanmayı başarmıştır. 2014 yılından itibaren ise Küçük Ağa dizisinde Mehmetcan karakterini canlandırmıştır. Emir Berke Zincidi 2015 yılında ise Kanal D ekranlarında yayınlanan Bir Deniz Hikayesi adlı dizide rol almıştır. Emir Berke Zincidi Ankara doğumludur.

2013 – Hititya: Madalyonun Sırrı – Alaz – Baş karakter

Oynadığı diziler;

2009 – Bu Kalp Seni Unutur mu? – Ali karakteri
2010-2012 – Öyle Bir Geçer Zaman ki – Osman karakteri
2014 – Küçük Ağa – Mehmet Can karakteri
2015 – Bir Deniz Hikayesi

İlginizi Çekebilir :   Cilalı İbo

3 Yorumlar

  1. evet bende emir berke zincidi ben onun en büyük hayranıyım ve en çok sevdiğim dizilerden o ne kadar yeni dizileri izlesem yine de hep eski dizileri izlerim seviyorum belki de evlenmek isterim emirle bana göre uygun oyuncu ama yaşı önemli değil insanlık ve dürüst bi çocuk ondan başkasıyla olmam erkek adamı.. teşekkür ederim

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz