Emel Başkan

Emel Başkan katıldığı Doya Doya Moda isimli yarışma programı ile adından sıkça söz ettirmeyi başarmıştır. Ekran severler ise hakkında sık sık kaç? yaşında? aslen nereli? evli mi? gibi bir çok soruyu merak etmektedir. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1990 yılında dünyaya gelen başarılı yarışmacı Emel Başkan baba tarafından aslen Konya’lıdır. Yarışma öncesinde bazı dizilerde ufak tefek rollerde konuk oyuncu olarak yer aldığını belirtmiştir. En son rol konuk oyuncu olarak rol aldığı dizi ise Yemin isimli dizidir.

Günümüzde ise TV 8 ekranlarında yayınlanan ve Jüri koltuğunda Kemal Doğulu, Uğurkan Erez, Gülşah Saraçoğlu ve Seray Sever’in oturduğu Doya Doya Moda yarışmacıları arasında yer almaktadır.

Evli olan başarılı yarışmacı 46 beden’dir, kilosu ise 85… Maalesef boyu hakkında net bir bilgiye ulaşılamamıştır. Ayrıca henüz ailesi ve eşi hakkında da hiç bir bilgi medya dünyasına yansımamıştır. Yarışmaya katılmadan önceki açıklamalarında stil sahibi olduğunu, yarışmaya katılan diğer yarışmacıların kendisi karşısında hiç bir şansları olmadığını dile getirmiştir.

Sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanan Emel Başkan’ın günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 25,2bin civarındadır.


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz