Elis Dağdelen

Elis Dağdelen hakkında merak edilen tüm detaylar! Kariyeri, çalışmaları, biyografi ve kısaca hayatı.

Elis Dağdelen Kimdir?

Elis Dağdelen radyo, gazete ve oyuncu. Babası Lux motor yat şirketi sahibi Şinasi Dağdelen’dir. Abisi Fatih Dağdelen ise Emniyet Müdürü koruması olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Güzel isim oyuncu kimliğinin yanı sıra, lüks yat motor şirketinde babası ile birlikte çalışmakta, yurt dışına deniz otomobili gönderimi yapmaktadır. İmalattan hazırlayıp yurt dışı satışlarını gerçekleştirmektedir.

Haber, gazete, radyo ve medya sektöründe çalışmaya başlayan Dağdelen, daha önce modellikte yapmıştır. Daha sonra oyunculuk dünyasına giriş yapmıştır. Yakın zamanda ekranlarda olacağının da müjdesini veren güzel isim, 2024 yılında yeni projeleri ile bomba gibi ekran önüne çıkıp program sunucusu ve oyuncusu Özkan Cabbar ile birlikte sinema rollerini ayarlayıp başrol oyunculuğu için hazırlık yapmaktadır.

Geçmiş dönemlerde komedyenlik ve yabancı rol üzerine oyunculuk çalışmalarında bulunmuştur. Katil Casus ve Evde Kalmış Kızlar Köyü sinema filmlerinde rol almıştır. Günümüz itibariyle Depremzede sinema çekimleri sürmektedir.
elis dagdelen34 jpg

Elis Dağdelen Nereli?

Elis Dağdelen aslen baba tarafından Ankara’lıdır. Ancak Antalya’da yetişmiştir.

Elis Dağdelen Boyu, Kilosu

Elis Dağdelen 1.75 boyunda ve 55 kilodur.

Elis Dağdelen Kaç Yaşında?

Elis Dağdelen 33 yaşındadır. Doğum tarihi 11 Eylül 1990, burcu ise başak’tır.

Resmi instagram hesabı @elis07kedi ‘dir.

Elis Dağdelen Hakkında Detaylar!

 • Elis Dağdelen’in tüm bunların yanı sıra ilgi alanları arasında Taekwondo yer almaktadır.
 • İyi bir yüzücü ve şiir yazarıdır.
 • Sıkı bir motosiklet tutkunu olan Elis, hız tutkunudur ve bir çok fuara katılmıştır.
 • Çevresi çok geniştir, lakin sempatikliği ile herkesle iletişime geçer, göz önünde görünmeyi pek sevmeyen gizli yaşamayı seven bir yapıya sahiptir.
 • Özel hayatına çok nadir sayılı insanları dahil eden Elis’in hayatında kendisine değer veren kişiler onunla arkadaş olarak kalabilir. Böyle bir felsefeye sahiptir.
  elis dagdelen3 jpg

 • Cevap Yaz

  Lütfen yorumunuzu girin!
  Lütfen adınızı buraya giriniz