Elif Dilara Güneş

Elif Dilara Güneş kaç yaşında? aslen nereli? kimdir? Yeni sezonda Koca Koca Yalanlar dizisinde rol alan güzel oyuncu hakkında merak edilen bir çok sorunu cevabı. Boyu, kilosu, doğum yeri ve daha bilinmeyenleri.

1991 yılında dünyaya gelen güzel oyuncu Ankara’da doğmuştur. Bahçeşehir Üniversitesinden mezun olmuştur. Bahçeşehir Üniversitesi’ni kazanınca İstanbul’a yerleşen Elif Dilara Güneş baba tarafından aslen Ankara’lıdır. Boyu 1.66 cm, kilosu ise 47’dir.

Kısa kısa sorularla Elif Dilara Güneş;

Hobileri, yoga, güncel sanat, müzik ve zaman bulabildikçe edebiyat ile ilgilenmektedir. Genellikle yabancı grupların seslendirdiği şarkıları dinlemekten keyif almaktadır.


En sevdiği renk dönem dönem ruh haline göre değişse de favori rengi su yeşili’dir. Televizyon izlemeyi pek sevmese de yabancı dizileri takip ettiğini belirten güzel oyuncu House of Cards, Fargo, Downton Abbey ve True Detective dizilerini keyifle izlediğini aktarmıştır. Çocukken kimyager veya arkeolog olmak isteyen Elif Dilara Güneş’in en kızdığı şey ise insanların birbirlerine karşı nezaketsiz, iki yüzlü ve duyarsız olmalarıdır.

Oyunculuk kariyeri olmasa idi akademik kariyerini sürdürmeyi düşünmekte idi. Master yaptığı evrensel, sanat ve sinema alanlarında doktora yapmak istediğini dile getirmiştir.

Elif Dilara Güneş oynadığı diziler;

Nizama Adanmış Ruhlar dizisinde Gönül ve Sungurlar dizisnde Dilan karakterlerine hayat verecek ünlenmiştir. Günümüzde ise Koca Koca Yalanlar isimli dizide Pınar karakteri ile oyunculuk kariyerini sürdürmektedir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz