Ecem Öz

Ecem Öz hakkında merak edilen kaç yaşında? boyu, kilosu kaç? hangi reklam ve dizilerde rol aldı? gibi soruların cevapları. Kısaca oyunculuk hayatı ve biyografi bilgileri.

2004 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Ecem Öz ‘ün saç rengi kahverengi, göz rengi ela, boyu 1.58 cm, kilosu ise 48’dir. Küçük yaşına rağmen hem çevresinden hem de ekran severler tarafından 20’li yaşlarda bir genç kız gibi göründüğü sıkça dile getirilmektedir.

Hülya Sağlam Management Oyunculuk ajansına bağlı olarak oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir. Bugüne kadar bir çok ünlü markanın reklam filmlerinde yer almıştır. 20019 yılında ise ekranların en uzun soluklu Türk dizilerinden Arka Sokaklar’ın 14. sezonundan itibaren oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Dizide Hüsnü Çoban (Özgür Ozan)’ın kızı olan Şule Çoban’ın yetişkin halini canlandırmaktadır.


Yer aldığı reklam filmleri;

2016 – LC Waikiki
2017 – Becel reklam filmi
2016 – Yumoş Reklam filmi
2017 – Ülker Çokokrem Reklam iilmi
2019 – Sleppy Reklam filmi
2019 – Genç Gönüllüler Reklam filmi

Ayrıca Oriflame Haziran ayı katalog çekimlerine katılan Ecem Öz ilk dizi ekran deneyimini ise Arka Sokaklar isimli dizi ile gerçekleştirmiştir.

Şule Çoban kim?

Dizide canlandıracağı Şube Çoban karakteri güzel bir kızdır. Tam gençlik döneminde olan Şule aşık olur ve babası ile sık sık sorunlar yaşar.

Ecem günümüzde yaşantısını ailesi ile birlikte İstanbul’da sürdürmektedir. Maalesef ailesi ve baba tarafından aslen nereli olduğu bilgisine henüz ulaşılamamıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz