Dylan Conrique

1

Dylan Conrique şarkıcı, dansçı ve oyuncu kimliği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Peki kaç yaşında? nereli? kimdir? boyu, kilosu kaç? Hakkında merak edilenler, kısaca hayatı ve biyografisi.

2004 yılının Nisan ayında Amerika, Kaliforniya’da dünyaya gelen Dylan Conrique’nin burcu, Koç’tur. Babası’nın ismi David Conrique, annesinin ise Kathy Donahue’dir. Aktör ve dansçı olan Caden isminde bir abisi, Taylor isminde ise bir kız kardeşi vardır. Yaşantısını ailesi ile birlikte Amerika Los Angeles’ta sürdürmektedir. Boyu 1.62 cm, kilosu ise 45’tir. Sevgilisi ise sosyal medya dünyasının yakından tanıdığı Sebastian Moy ‘dur.

2008 yılında Chicken Girls isimli dizide canlandırdığı Kayla karakteri ile tanınan Dylan Conrique daha sonra Karanlığın Evi ve Garip Vahşi Harika Okul Günleri gibi filmlerde rol almıştır.

Oyunculuğun yanı sıra dansçı kimliği ile dikkatleri üzerine çeken başarılı isim dansçı olarak Johnny Orlando ve Mackenzie Ziegler ile birlikte müzik videolarında yer almıştır. Ayrıca ” Just Us ” isimli şarkısı yayınlanmış, 2018 yılının Nisan ayında Rock Your Hair Anaheim konserinde sahne almıştır.

1 Yorum

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz